Samsun'daki kadına şiddet hakkında

• Konuyu başlatan 121228
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 127
  • Görüntüleme 6B
Dediğim o değildi tabii müdahale edilmesi gerekiyor ama dediğiniz kadar kolay değil.
Çözüm ne peki? Mutfaktan bıçağı kapıp adama savurmak mı? Öldürmek mi? Dövmek mi? Senin ne farkın kalır ondan? 3-5 erkek inse aşağı, üstüne yürüseler tek başına ne yapabilir? Bıçağı, kesici aleti olsa ne yazar 3 kişiye karşı? Mahallenin ortasında oluyor bu olay. Hiç mi kimse yok?

Sonra "Neden bir şey yapmıyorsunuz?" diyorlar.
Saçma saçma konuşma. Biz size adamın böğrüne bıçağı sokun mu diyoruz? Tekme tokat dalın mı diyoruz? Kadına yardım edin diyoruz. Yardımdan tek anladığınız adamı linçlemek mi? Bıçağı kapıp üzerine koşmak mı?

Saçma saçma konuşma. Biz size adamın böğrüne bıçağı sokun mu diyoruz? Tekme tokat dalın mı diyoruz? Kadına yardım edin diyoruz. Yardımdan tek anladığınız adamı linçlemek mi? Bıçağı kapıp üzerine koşmak mı?

Sen o anda saldıran adama koşsan o adam sana dalacak. Bu belli bir şey. Çünkü adam sinirli. Sen müdahale etmeye girince zaten kadın kendini savunmuyor yatmış. Ne yapacaksın? Adamı tutacaksın. 5-6 kişiyle gitmezsen müdahale etmek mantıksız.

Abi olay yerine yakın oturuyorum keşke oradan geçseydim , keşke kafasını asfalta geçirseydim elim ayağım titriyor abi ya. Merdivenden düşmüş fotosu ne zaman gelecek???

Yeni konular

Geri
Yukarı