Samsun'daki kadına şiddet hakkında

• Konuyu başlatan 121228
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 127
  • Görüntüleme 6B
Sen o anda saldıran adama koşsan o adam sana dalacak. Bu belli bir şey. Çünkü adam sinirli. Sen müdahale etmeye girince zaten kadın kendini savunmuyor yatmış. Ne yapacaksın? Adamı tutacaksın. 5-6 kişiyle gitmezsen müdahale etmek mantıksız.
Ben de bunu diyorum zaten. Mahallenin ortasında kadının kafasını yere vuruyor, bağırışlar çağırışlar ama o kadar bina içinden 3-5 kişi çıkmıyor dışarı. İnsanlar ne yapacağını bilmiyor.

Ülkemizde bu tür insanlar hiçbir ceza almaz iken parodi ismi taşıyan bir şarkı yapan kişinin 4 sene ile yargılanması cidden garip.

Senin yanında çocuğun var çocuğun minicik çocuğun yanında sen ne akla hizmet karının altını çiziyorum sana haytını emanet eden bir bireyi öldüresiye döversin ki.

Ya şu videoya çekenlere de ayı delleniyorum kardeşim sen çeceğine in ayır adamı polis çağır çekince eline ne geçiyor.

1 kişiden fazlasınız evde biri videoya alıyorsa alsın. Kadın kanlar içinde ölecek radde gelmiş mahalleli kaçarken yakalıyor neden döverken gitmiyor.

Cidden ülkemizi anlamıyorum neden bu tür kişiler serbest kalıyor. İdam edilsin, en ağır cezayı çeksin. Olmadı sırf bunlar için Diyarbakır 5 nolu cezaevi gibi bir hapishane açılsın tıkılsın. Yaptıklarının 2 3 misli işkence görsünler.

Saçma saçma konuşma. Biz size adamın böğrüne bıçağı sokun mu diyoruz? Tekme tokat dalın mı diyoruz? Kadına yardım edin diyoruz. Yardımdan tek anladığınız adamı linçlemek mi? Bıçağı kapıp üzerine koşmak mı?
Herhangi bir kaba kuvvet kullanmasak bile suçlu çıkma ihtimalimiz var, tuhaf ama öyle.

Ülkemizde bu tür insanlar hiçbir ceza almaz iken parodi ismi taşıyan bir şarkı yapan kişinin 4 sene ile yargılanması cidden garip.

Senin yanında çocuğun var çocuğun minicik çocuğun yanında sen ne akla hizmet karının altını çiziyorum sana haytını emanet eden bir bireyi öldüresiye döversin ki.

Ya şu videoya çekenlere de ayı delleniyorum kardeşim sen çeceğine in ayır adamı polis çağır çekince eline ne geçiyor.

1 kişiden fazlasınız evde biri videoya alıyorsa alsın. Kadın kanlar içinde ölecek radde gelmiş mahalleli kaçarken yakalıyor neden döverken gitmiyor.

Cidden ülkemizi anlamıyorum neden bu tür kişiler serbest kalıyor. İdam edilsin, en ağır cezayı çeksin. Olmadı sırf bunlar için Diyarbakır 5 nolu cezaevi gibi bir hapishane açılsın tıkılsın. Yaptıklarının 2 3 misli işkence görsünler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video'yu izledikten sonra sorularınıza yanıt bulacaksınız. Ayrıca ülkemizde kadir şeker davası gibi bir örnek var. İnsanlar karışmaya çok korkuyor ya saldırırsa kendimi korurken ölürse falan binbir türlü ihtimal geliyor o anda insanın aklına.

Herhangi bir kaba kuvvet kullanmasak bile suçlu çıkma ihtimalimiz var, tuhaf ama öyle.
Adamı linçlemediğin sürece kimse seni suçlu çıkarmaz merak etme. O Kadir Şeker gibi saçma olaylar tamamen manipülasyon. Kadını kurtaracağım diye adamı öldürmek nedir ya? Tabi suçlu çıkarsın buradan. Zaten tüm olayların planlı cinayet olduğunu söylüyor annesi, mektuplar bulundu bunun hakkında. Olay bu kadar basit değil. İşin içine ceset girerse hiçbir şey bu kadar basit olmaz.

Adamı linçlemediğin sürece kimse seni suçlu çıkarmaz merak etme. O Kadir Şeker gibi saçma olaylar tamamen manipülasyon. Kadını kurtaracağım diye adamı öldürmek nedir ya? Tabi suçlu çıkarsın buradan. Zaten tüm olayların planlı cinayet olduğunu söylüyor annesi, mektuplar bulundu bunun hakkında. Olay bu kadar basit değil. İşin içine ceset girerse hiçbir şey bu kadar basit olmaz.
Dostum adam ş*refsizin teki, adamın üstüne gittiğinde nereden bileceksin seni de öldürmeye çalışmayacağını? Kendini savunurken ya olursa diye korkuyor insan. Manipülasyon dediğin şey bir bakmışsın başına gelmiş.

Dostum adam ş*refsizin teki, adamın üstüne gittiğinde nereden bileceksin seni de öldürmeye çalışmayacağını? Kendini savunurken ya olursa diye korkuyor insan. Manipülasyon dediğin şey bir bakmışsın başına gelmiş.
Hocam tek başınıza gidin demiyor ki. 4-5 kişi üzerine yürüyün diyor. Hangi birinizi öldürmeye çalışacak? Arkasına bile bakmaz kaçarken.

Merve Temizin son twitlerine baktım, kadını hastaneye götürmek yerine 3 kişi adamı kovalıyor, kadın yerde, çocuk köşede kenarda, ulan kadını götürsenize hastaneye adamı 3 kişi yakalıyorsa gönderin mahalleden 2 kişiyi kadını hastaneye götürsün??

Yeni konular

Geri
Yukarı