Samsun'daki kadına şiddet hakkında

• Konuyu başlatan 121228
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 127
  • Görüntüleme 6B
Hocam tek başınıza gidin demiyor ki. 4-5 kişi üzerine yürüyün diyor. Hangi birinizi öldürmeye çalışacak? Arkasına bile bakmaz kaçarken.

Yahu tamam da o anda 4-5 kişi geleceğine nasıl emin olabilirsin? Baksana kimse gitmiyor, tek kaldığını düşün orada. O anki korkuyla insan bütün ihtimalleri değerlendirir. Buradan yazıyoruz tutarım yakalarım ederim diye ama orada olsak bizde aynı sendromu yaşayacaktık.

4-5 kişiyi toplayamıyorlar diye yakınıyoruz ya zaten. Konu bu.

Oradaki herkes yardım etmek istiyor ama seyirci kalma etkisinde kalıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izle anlayacaksın.

Yahu tamam da o anda 4-5 kişi geleceğine nasıl emin olabilirsin?
Olay da bu işte. Kadın çığlık çığlığa bağırıyor, kızı bağırıyor, videoya çeken adamlar bağırıyor ama koskoca mahallede, o kadar apartman içinde 1 Allah'ın kulu yardıma inmiyor. Sorun bu işte. Ben kimseye git tek başına adamı kenara cek demiyorum, kimse niye gitmiyor diyorum.

Videoyu çeken insanlar ne halt yiyor acaba? Evden sert bir şeyler alıp aşağı inmek video çekmekten daha kolay olsa gerek. Umarım gereken cezayı alır.

Merve Temizin son twitlerine baktım, kadını hastaneye götürmek yerine 3 kişi adamı kovalıyor, kadın yerde, çocuk köşede kenarda, ulan kadını götürsenize hastaneye adamı 3 kişi yakalıyorsa gönderin mahalleden 2 kişiyi kadını hastaneye götürsün??
Yahu kadının başına vuruyor adam omurilik zedelenmesi varsa oynattıkları anda durum daha kötü olursa ne olacak? İlkyardım bilmez insanlar ne yapabilir başka?

Oradaki herkes yardım etmek istiyor ama seyirci kalma etkisinde kalıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izle anlayacaksın.
Yardım etmek istediklerine ben inanmıyorum. Yardım etmek isteyen adam kamerayı alıp seyretmek yerine tüm kapıları yumruklaya yumruklaya aşağı iner, peşine 3-4 kişiyi katıp kurtarırdı kadını.

Yardım etmek istediklerine ben inanmıyorum. Yardım etmek isteyen adam kamerayı alıp seyretmek yerine tüm kapıları yumruklaya yumruklaya aşağı iner, peşine 3-4 kişiyi katıp kurtarırdı kadını.
O anda öyle olmuyor hocam işte. Benzer olayın silahlı olanını ben yaşadım. Herkes yaklaşmaya korkuyor o anda cidden ne yapacağını şaşırıyor insan.

O anda öyle olmuyor hocam işte. Benzer olayın silahlı olanını ben yaşadım. Herkes yaklaşmaya korkuyor o anda cidden ne yapacağını şaşırıyor insan.

Silahlı bir olay ile bu bir değil yalnız. Silahlı bir saldırıda tabii ki de yaklaşmayın. Ama bu olayda en azından 3-4 kişi toplanabilirdi. Bir tane adamın toplanın diye bağırması bile yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı