Sinemaya kaçak girmek kötü bir şey mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AskerGeldi1

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Selamünaleyküm, dostlar ben bu ay boyunca 4-5 kere sinemaya kaçak girdim sizce kul hakkına girmiş miyimdir çok üzülüyorum pişmanım. Nedeni şu: Sinema çok pahalı öğrenciyim sinemaya gidersem cebimde az para kalıyor ucuz yemek alıyorum.

Son düzenleme:
Yok kardeşim sana haram değil geçebilirsin ben izin veriyorum (!). Öyle saçma şey mi olur hocam, madem pahalı yemek istiyorsun o zaman sinemaya girme.

Selamünaleyküm, dostlar ben bu ay boyunca 4-5 kere sinemaya kaçak girdim sizce kul hakkına girmiş miyimdir çok üzülüyorum pişmanım. Nedeni şu: Sinema çok pahalı öğrenciyim sinemaya gidersem cebimde az para kalıyor ucuz yemek alıyorum.

Aleykümselam reis. Para veren de enayi o zaman ne deyim ben tabii ki girmişsin. Birisi onu para vererwk izlerken sen onu para vermeden kaçak gidip izliyorsun.

Nasıl girdiniz?

Helal çünkü sana ayrı bir şeriat indirildi.
Sana inen şeriatta sinemaya kaçak girmek mübahtır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı