Sizce kadına şiddet nasıl önlenir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etmedi. Araplar kılıç zoruyla ettirdiler. O yüzden suçlular.

Konu disina cikiyoruz ama haklisiniz, maalesef Türkler kilic zoru ve korkusuyla Müslümanligi kabul etmisler. Asil dinimizin Samanizm oldugunu biliyor muydunuz? :)

Sonradan gelen Edit: Bilmiyoruz cünkü biz sözüm ona hani OSMANLI TORUNUYUZ ya :)

En son bu Arabistan yetkilileri kadına araba kullanma yasağı kalkacak diye duyurmuştu. Sonuç ne oldu bilmiyorum ama yaptıkları işler dine zıt. Ayrıca İslam'a göre kadının yemek yapma zorunluluğu yok. Ülkemizde Arap kültürünü benimsemiş insanların yazdığı tefsirler Müslümanlığı çelişkiye düşürmeye çalışmaktadır. Cehennemin çoğu kadınlardan oluşacaktır ve diri diri gömülen kız çocuklarınında mekanı cehennem olacaktır yazan tefsirlere itibar etmeyiniz. Kadınlar benim inancıma göre bizden üstündür.

Bu konuyla ilgili en sevdiğim ve genelde kullandığım söz; "Erkeğin adam olduğu yerde kadına her gün bayramdır." Yani müslümanı, hristiyanı, yahudisi veya putperesti. Yani alıp veremedikleri nedir kadınla tarih boyunca? Günah derler, cadı derler, büyücü derler, köle derler bir kılıf uydurup öldürmeye devam ederler. "Hak eden kadınlar da var şimdi." bile diyen sayısı arttı resmen. Bir insan veya bir canlı nasıl böyle bir şeyi hak edebilir?

Ruslarda da Bulgarlarda da kadın döven gördüm. Florida da karısını döven Meksika liyi içeri aldıklarına da şahit oldum. Arap ile din ile alakası yok bu olayın...
Gene aynı şekilde olay kadını birey olarak görmemekten kaynaklanıyor.

Arkadaşın dediği gibi her yerde görülebiliyor. Fakat herkesin bildiği gibi Orta Doğu bataklığında daha fazla. Çünkü kadınlar bir delik yığını olarak görünüyor. Kendileri önüne gelenle işini halleder, kadın yaparsa *rospu damgası yer. Gece geç saatlere kadar gezemez çünkü erkeklerin onları öyle görünce tecavüz etme hakları vardır. Aman diyeyim göğüs çatalı görmesinler tahrik olup ayakta b*şalırlar mazallah.

Arkadaşın dediği gibi her yerde görülebiliyor. Fakat herkesin bildiği gibi Orta Doğu bataklığında daha fazla. Çünkü kadınlar bir delik yığını olarak görünüyor. Kendileri önüne gelenle işini halleder, kadın yaparsa *rospu damgası yer. Gece geç saatlere kadar gezemez çünkü erkeklerin onları öyle görünce tecavüz etme hakları vardır. Aman diyeyim göğüs çatalı görmesinler tahrik olup ayakta b*şalırlar mazallah.
Ayakta çeker.

Tam olarak bu. Kendi önüne gelen kadını becermek ister ama kadın sevişmek istediğinde orospu olur. Buna çomar zihniyeti diyoruz işte.

Bazen içimden geçmiyor değil. Baştaki Arap sevdalıların hepsini soykırım ile yok edip, Arap ülkelerini dünyadan silmek geçiyor. Ama bu gücü elde etmek için o kadar kaypak olmak gerekiyor ki.

Aynen bu işte, kadınlar kot pantolon/etek giydi diye hemen kendine o kadına tecavüz etme hakkı verir o tür şerefsizler. Kadın en ufak hareketinde namussuz olur. Düşündükçe kafayı yiyorum arkadaş!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı