Sosyal fobim var

Teşekkür ederim okulumun rehberlik servisine söyledim ama ilgilenmediler.

Aileme durumu anlatıyorum ama bana inanmıyorlar bana diyorlar sen yalan söylüyorsun senin bir şeyin yoktur sen kendini bilerek öyle yapıyorsun diyorlar sürekli bu da beni üzüyor tabii.

Rehber hocamla konuştum ama ilgilenmedi bana ben doktor değilim bir şey yapamam dedi.

Zaten rehberlik hocasına söyledim ama yardımcı olmadı rehberlik hocası bana ben doktor değilim yardımcı olamam dedi bir de rehberlik hocası okula yeni bu yıl geldi.

Kücüklüğünde geçirdiğin trawnalar(nasıl yazılıyor bilmiyorum)yüzünden olabilir
Nasıl buacağım öyle kişileri.

Ben yoda giderken arkamda siyah giyimli birinin beni izlediğini hissediyorum hatta 20 kez arkamıpsiko dönüp bakıyorum.
knk o zaman hemen online oyunlar indir ve kendine arkadaş edin hemen mik açmak zorunda değilsin ilk önce chatten ark olmayı dene hatta istersen berebaer valorant oynuyabilirz

En başta dediğim yöntemi denediniz mi?

Hangi yöntem anlamadım tekrar söyler misiniz?
Kücüklüğünde geçirdiğin trawnalar(nasıl yazılıyor bilmiyorum)yüzünden olabilir.

Kanka o zaman hemen Online oyunlar indir ve kendine arkadaş edin hemen mik açmak zorunda değilsin ilk önce chatten Ark olmayı dene hatta istersen berebaer Valorant oynuyabilirz.

Ben Valorant oynamıyorum bilgisayarım kaldırmıyor sizce izlenme hissi neden oluyordur.

Hocam bilerek öyle yapıyorsun demek ne demek ya tamam bilerek yapıyorsun diyelim bundan çıkarın nolcak çok garip bir aile anneni kenara çekip ağla acındır ona gerçekten falan de yalan söylesem ne çıkarım olcak de durum ciddi de yine olmuyorsa hakkımı helal etmiyorum beni psikolağa bile götürmüyorsunuz falan de durumum ciddi de bağır böyle yine olmazsa olacaktırda ben yine olmazsa diyim ben psikolog değilim ama belki yardımcı olabilirim topluluğa çıktığın an ne hissediyorsun?

Ben Valorant oynamıyorum bilgisayarım kaldırmıyor sizce izlenme hissi neden oluyordur.
Büyük ihtimalle geçmişte yaşanan bir olaydan kaynaklanıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı