Teknik olarak en iyi oyun The Last Of Us Part 2'dir

Benim için oyunu güzel yapan o kısmı. O yüzden standart Türk oyuncudan tavsiye almayacaksın.
Bizlere vurdulu kırdılı oyunlarla geleceksin, velev ki oyunda sahne atlamak için "skip" özelliği taşıyan tuş varsa o tuşa da düşmanmışız gibi basarız. 😂

The Last Of Us 2 oyununun 3-5 sahnesine baktım ve bıraktım teknik detayları iyi gözüküyor ama hikayesinde sıvamışlar gibi geldi. 😶

Deathstrokes bak hocam bak oyuncuların çoğu şu kafada. Oyuncu puanlarının manası olmadığını söylemiştim.

Tek bir kişinin düşüncesine bakarak nasıl çoğu oyuncuyu aynı kefeye koyuyorsunuz hocam? Bu oyunlar oyuncular için yapılır, ve oyuncu puanları önemlidir. Lütfen yeni bir tartışma başlatmayın. Daha önce bol bol konuşmuştuk sizinle bunu. Tekrar etmeyelim kendimizi, konuyu kirletiyoruz.

Tek bir kişinin düşüncesine bakarak nasıl çoğu oyuncuyu aynı kefeye koyuyorsunuz hocam? Bu oyunlar oyuncular için yapılır, ve oyuncu puanları önemlidir. Lütfen yeni bir tartışma başlatmayın. Daha önce bol bol konuşmuştuk sizinle bunu. Tekrar etmeyelim kendimizi, konuyu kirletiyoruz.
Hacı şimdi herkes de oyuncu değil. Adam biliyor, tanıyor beni :D.

Erzurum gibi bir başyapıt varken(yapan kişinin annesi kör olmuş ona ithafen yapılmış)bu tarz balonları övmeyin.

Hikayesi diğer oyunların çok mu üstündeymiş? Eğer bunu samimiyetle söylüyorsan 5 saniye düşünmeden hikayeden 5 tane saçmalık yazabilirim istersen.
Ben saydım.

RDR2 vs GoW tartışmasını bırakalım ikisi de iyi oyunlar. Dünya'nın en iyi oyunu yoktur.
Ayrıca puanları ve ödülleri artık dikkate almayın. Kullanıcı yorumlarını dikkate alın. Yapımcı firma parayı verince ödül de veriliyor puan da. Bu tür şeyler oyunun kalitesinden çok yapımcı firmanın basına verdiği paraya bağlı artık. DL2'nin Ubisoft oyunlarından daha az puan alması veya Elden Ring'in 97 puan alması (Elden Ring'i çok severim aynı tadı başka oyun vermedi fakat 97'lik bir oyun değil.) Bunun örnekleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı