The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O oyuna 4-5 saat de az hocam (bence)
Tabii ki az ben olayın ne olduğunu anlamaya başlaması açısından en azından 4-5 saat oynamasını önerdim. Benim 100 saat oldu hala birçok yan görevi duruyor. :D Öyle 2 saatte kötülenecek bir oyun değil bence.

@Arkham Kn1ght oyunda Türkçe dil desteği de var bak :) Senin en çok istediğin şey.

Witcher 3 kötü demedim ben, 86 saatim var. Abartıldığı kadar değil fakat gayet de iyi bir oyun. Burada değerlendirirken sunulan argümanın yanlışlığından bahsediyorum. Bir oyun değerlendirirken bütçesine bakılmaz.

Abartıldığı kadar iyi değil buna ben de katılıyorum fakat oynarken oyunun büyük bir kısmında ben sıkılmamıştım.

2100 saat CS:GO sürem o oyunu bu sürede FACEIT'te veya ESEA da casual oynayan bir insan görürsen bana da haber ver. Siz taktiksel ve eğitimle zar zor öğrenilen oyunu 30 IQ ile de oynanabilir. The Witcher'ı bir tutun bakalım.
CSGO süren umurumda değil ki? Oyun türlerini ayırt edemiyor geliyor burda witcher ile başka tür oyunu kıyaslıyon resmen oyunu gömüyorsun haberin yok bir de başkası yargılıyor falan diyor garipsiniz.

@Arkham Kn1ght biz zaten bütçesine göre değerlendirmiyoruz. Witcher 3'ü oynamış birisin, bilirsin. Arkadaş iki saat oyunu oynamış, bu balon oyunda ne buluyorsunuz falan diyor. Sen bu adama tepki göstermez misin? Kalkmış yanına da bir destekçi bulmuş, akıl veriyor. Hatanı kabul et falan diyor :D Böyle birisine tepki göstermez misin sen?

Far Cry 5 ve Witcher 3 bir değil çünkü. Kaldı ki ben Witcher 3 için örnek verdim, bana okuduğunu anlamıyorsun diyorsun da bence o kişi sensin.

Konunun başındaki mesaja dönelim, neden aynı değil? Siz kendinizle çelişip sonra ona kılıf buluyorsunuz sadece. Benim anlamadığımdan değil yani. Ayrıca onu ilk siz söylediniz. Ben yine iadesini yaptım size. Zira size sorulan soruyu anlamadınız ısrarla.

Ben de keyif almadım oynarken. Yakın çevrem ve sosyal medyada oyun bayağı şişik. Herkesin oyun zevki farklıdır. Ben daha çok mafia, last of us, rdr gibi oyunları severim orta çağ oyunlarına ve Skyrim'e de saatler gömmeme rağmen witcher beni de sarmadı.

@edipadıvar kardeşim kötülememizi falan bekledi. Kendisine destekçi bulamayınca da saldırmaya başladı bize. Kaldı ki Witcher gibi bir oyun 2 saat oynayarak anlaşılabilecek bir oyun değil. Oyun çok kapsamlı ve detaylı.

"Bana hitap etmedi, ben sıkıldım" demek yerine milyonlarca insanın sevdiği oyunlara "sıkıcı" demek gerçekten tuhaf.

Cidden soruyorum şu ilk cümleyi kurmak bu kadar zor mu? Bu oyun özelinde söylemiyorum, birçok oyun konusunda bu tuhaflığa şahit oluyoruz.

Milyonlarca insanın sevdiği oyuna "sıkıcı" demek neden tuhaf? Siz de bu konuda özgürsünüz?

@Arkham Kn1ght biz zaten bütçesine göre değerlendirmiyoruz. Witcher 3'ü oynamış birisin, bilirsin. Arkadaş iki saat oyunu oynamış, bu balon oyunda ne buluyorsunuz falan diyor. Sen bu adama tepki göstermez misin? Kalkmış yanına da bir destekçi bulmuş, akıl veriyor. Hatanı kabul et falan diyor :D

Tartışmayı başından beri takip etmedim. 2 saat oynayarak da oyun değerlendirilmez, kim değerlendiriyorsa yanlış yapıyor. Bugüne kadar birçok oyun hakkında inceleme yazdım, oyunların hiçbirini de bitirmeden değerlendirmedim. Bitirilmeyecekse bile oyunun sunduğu içerik hakkında en azından yeteri kadar fikir sahibi olmak gerekir değerlendirmek için. RDR2, Witcher 3 bunlar 2 saatte değerlendirilebilecek oyunlar değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı