The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karşılaştırmayı sadece belli konular için yapacağım ryo falan demeyin.
Devil May Cry ile The Witcher sadece kombat çeşitlilğini veya mekaniğini karşılaştırın the Withcer:4/10 Dmc:9/10 gibi yerlere tekabül ediyor.
Final Fantasy hikayesine bayılan birisi olarak The Witcher o kadar zevk vermiyor ama bu zevk meselesi bence ben sevmeme nedenlerimi yazdım mehmeta03 şimdi hiç oynamayacak oyunu :D

İşte bu yüzden kaybediyorsun dostum ryo oyunu demeyin diyerek hata yaptın bile... Neyse umarım bu konuda son mesajım olur.
Not: Minecraft ile Detroit Become Human karşılaştırmaya gidiyorum. 🙂

İşte bu yüzden kaybediyorsun dostum ryo oyunu demeyin diyerek hata yaptın bile... Neyse umarım bu konuda son mesajım olur.
Dmc ile karşılaştırıyordum ben diyorumki şu tartışmaya girmeyin ben sadece içeriklerindeki konuları sıralıyorum yoksa elbette farklı şeyler
Dmc nin RYO olmasa bile bazı yönlerde kaliteli olduğunu bunun rol yapma oyununda bu kadar büyük gösterilen bir Witcherda neden olmadığını anlamıyorum 50 de 1 i bile yok

The Witcherı hiç oyun olmasa böyle boş boş zamanım olsa yanii diyerek açar bakarım ama çok zorlamam lazım kendimi (ironi)MehmetA03 Doom dan sonra The witcher'a girme sakın:D. Bu tartışmaya noktayı koyalım hocam 18 sayfayı geçti. Herkes saygılı olsun bence hep anlamamaktan çıkıyor bu savaşlar .D

The Witcherı hiç oyun olmasa böyle boş boş zamanım olsa yanii diyerek açar bakarım ama çok zorlamam lazım kendimi MehmetA03 bak Doom dan sonra The witchera girme sakın:D. Bu tartışmaya noktayı koyalım hocam 18 sayfayı geçti. Herkes saygılı olsun bence hep anlamamaktan çıkıyor bu savaşlar .D
The witcher diyip bu kadar gömünce 2007 yapımı witcher'dan bahsediyorsunuz sandım. 😃

@Kararlı kaldı ki konu sahibi arkadaş banlandı. Çoklu hesap açıp kendini farklı hesapla farklı bir ağızdan savundu. Bkz:

Bu arkadaşın amacı oyun hakkında fikir ya da bilgi sahibi edinmek değil, oyunu başlı başına yermek. Bu bile özetliyor durumu. Zaten oyunu anlamaya çalışsa muhtemelen sevecek oyunu.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Sevmiyorsa yerebilir ki bende sevmiyorum ama amacının neden bu kadar insanın sevdiğini anlamak.
Bende şunu demek istiyorum eğer oyunu anlatmaya çalışırsan bir ihtimal sevebilir ama önemli olan bu değil 18 sayfa ne anlattın bunlara hep tartışma başka bir şey yok bir şey sorulursa bize cevap vermek düşer ama nedenlerini de yazarız o yargılamışsa bu eleştiridir herkes eleştirebilir, yerebilir, yargılayabilir bizde neden sevdiğimizi veya sevmediğimizi anlatırız.
Şimdi konuyu hiç okumamış adam The Witcher açıp oynayacaksa ve bu konuya da denk geldiğini varsayarsak senin mesajlarından oyunumu anlayacak yoksa taraflardan kimin haklı olduğunu mu bence anlaması gereken şey oyunu sevenlerin veya sevmeyenlerin nedenlerini belirtmesi hazır bir de 4. de duyurulmuşken trendlerde olan bir oyun hakkında...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı