The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, geçen ay oyuncu bilgisayarıma The Witcher 3 yükledim ancak oyun beni bir türlü sarmıyor o kadar şişiriliyor ki oynamak için bir şans vermek istiyorum ama sürekli oyunun sıkıcılığından kapatıyorum. Çünkü her şey çok tekdüze geliyor 2-3 tane vuruş çeşidi olması grafiklerinin ve karakterlerin basitliği... Gerçekten soruyorum bu oyunu Doom Eternal, Tom Clancy's The Division, DMC, BioShock ve Detroit gibi hikayesi, atmosferi ve oynanışıyla The Witcher'ı gölgede bırakan oyunlara karşı kaliteli kılan ne?
Oyunla ilgili eleştirebileceğin onca şey varken grafik ve karakterleri eleştirmen üzücü

Ben de beğenmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bir kişi bu kanıya da varmıyor belirteyim bir çok kişi ilk saatlerde bıkıyor kişisel mevzulara döndürmeden açıklayıcı cevaplar vermek gerekir.

@Ehweniscer işte işin özeti o kardeşim. Arkadaşın derdi bilgi almak değil, kendini bir şekilde üste çıkarmak. Çoklu hesap açarak da farklı ağızdan konuşarak da zaten kendisini haklı çıkarmaya çalıştı. Amacı ya da derdi bilgi almak olsa sonuna kadar kapımız açık, neden böyle konu açıyorsun falan diyen zaten olmaz.

Merhaba, geçen ay oyuncu bilgisayarıma The Witcher 3 yükledim ancak oyun beni bir türlü sarmıyor o kadar şişiriliyor ki oynamak için bir şans vermek istiyorum ama sürekli oyunun sıkıcılığından kapatıyorum. Çünkü her şey çok tekdüze geliyor 2-3 tane vuruş çeşidi olması grafiklerinin ve karakterlerin basitliği... Gerçekten soruyorum bu oyunu Doom Eternal, Tom Clancy's The Division, DMC, BioShock ve Detroit gibi hikayesi, atmosferi ve oynanışıyla The Witcher'ı gölgede bırakan oyunlara karşı kaliteli kılan ne?
Türü sevmiyorsanız sıkılmanız çok normal. 4-5 kere bitirdim tüm başarımları neredeyse açtım beni sıkmıyor mesela.

İşte arızalı bir mesaj örneği sıkıntılı arkdaşlarımız, taşa seslenen dostlarımız hemen kendini belli ediyor kendini neyse hayırlı günler size.

İşte arızalı bir mesaj örneği sıkıntı taşa seslenen dostlarımız hemen kendini belli ediyor.

Tamam dostum. En büyük sensin en kötü oyun Witcher en dünyanın en gereksiz oyunu Witcher tamam... Yeter ki hatanı anla ve gereksiz haterlığı bırak. Ben de zaten eleştirilecek yanlarını saydım giriş kısmı çok yavaş ve işkence gibi aynısı RDR2'de de var peki onu neden eleştirmiyorsun? Çünkü iki oyununda türleri farklı!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence The Witcher top 5 te rezalet bir oyun ben nedenlerimi yazdım şampiyonlar ligi en iyi oyunlar kategorisinde her eksiğini eleştiririm benim için konu bitmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı