The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beğenmeliyiz demedim. Adam doom ile witcher kıyaslıyor sen daha ne okuduğunu anlamıyorsun yazıyorsun buraya.
Ban yediğim için şimdiye kadar cevap yazamadım
Çok bilmiş Rdr2 fatihi bey, öncelikle oyunları gayet iyi ayırt ediyorum bir de yazmışsın ki yok at gezdiriyor diyorsun salla bir yerlerinden ortaya bakalım ama hiç biri tutmadı. Oyunun hikayesini yaşamak için hikayeden hikayeye koştum ancak hikayeside ismin gibi tam bir casual çıktı :D sen bak bakalım soruda neyi sordum sonra anla cevap ver. Yada ben sana söyleyeyim Doom ve Detroiti eğer aynı anda soruyorsam birinin Hikaye kalitesinin The Witcher'ı parçalar olması diğeri ise sıkmadan oynanabilirlik açısından Doom ne kadar bilgisayar başında tutabilir olması. Csgo saatini sormadım ki demişsin ben sorduğun için mi yazdım çok bilmiş arkadaş casual oyuncu dersen ben de bu oyunun değerini sana bizzat gösteririm az buçuk csgo yu p90 la rushtan ibaret sanıyorsun tabi sen neyse 2 gündür güldürdünüz beni
The witcher'ı neden sevdiğinizi yine sormamı istiyor musunuz çünkü anlamadığınız düşünüyorum.

Son düzenleme:
Metro 2033 hikayesini sevdiyseniz kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. 3 kitabı var, çok iyiler ve bazı kısımları oyunla uyuşunca daha da güzel oluyor bence.

The Witcher'i kitabını sipariş ettim gelecek inşallah. O kadar bağımlısı oldum ki normalde dizi izleyen biri değilim sırf the witcherin dizisi için Netflix satın aldim😂😂

Merhaba, geçen ay oyuncu bilgisayarıma The Witcher 3 yükledim ancak oyun beni bir türlü sarmıyor o kadar şişiriliyor ki oynamak için bir şans vermek istiyorum ama sürekli oyunun sıkıcılığından kapatıyorum. Çünkü her şey çok tekdüze geliyor 2-3 tane vuruş çeşidi olması grafiklerinin ve karakterlerin basitliği... Gerçekten soruyorum bu oyunu Doom Eternal, Tom Clancy's The Division, DMC, BioShock ve Detroit gibi hikayesi, atmosferi ve oynanışıyla The Witcher'ı gölgede bırakan oyunlara karşı kaliteli kılan ne?

Benim şahsen oyunda bulduğum eksiklikler canavarların level skalasi ve oyunda kilicimizla yeteri kadar vuruş çeşitliliği yok mesela ben 15 levelim karsimdaki 25 seviye devi quenn basarak ve düz vura vura 15 dakikada kesiyorum bunları yaparken hiçbir sıkıntı yok ama oyunda ve hikayede çoğu şeye kafa tutan ben 2 metreyi aşan bir yükseklikten assagiya düştüğümde karakter sanki 9. kattan patates çuvalı dusermiscesine hallere giriyor çok tilt edici.

Valla herkes çok övüyor diye bende bu oyunu oynamak istedim ancak internette okuduğum kadarıyla hikayesi önemliymiş yani oyunları sırayla oynamak gerekiyormuş. İndirdim witcher 1'i bir kaç saat oynadım ancak bende ona devam edemiyorum. Resmen witcher 1'i sevmedim diye witcher 3 oynayamıyorum :D Konudakilere sormak istiyorum ilk oyunu sevmeyen birisi üçüncüsünü sever mi?

Bir de sanırım böyle fantastik olmasını sevmiyorum ben. Mesela rdr2 gibi olsa böyle her şey gerçekçi o zaman severim sanki.

Vallahi herkes çok övüyor diye bende bu oyunu oynamak istedim ancak internette okuduğum kadarıyla hikayesi önemliymiş yani oyunları sırayla oynamak gerekiyormuş. İndirdim Witcher 1'i birkaç saat oynadım ancak bende ona devam edemiyorum. Resmen Witcher 1'i sevmedim diye Witcher 3 oynayamıyorum :D konudakilere sormak istiyorum ilk oyunu sevmeyen birisi üçüncüsünü sever mi?

Bir de sanırım böyle fantastik olmasını sevmiyorum ben. Mesela RDR2 gibi olsa böyle her şey gerçekçi o zaman severim sanki.

Bende Witcher 1 ve 2'yi oynamak istemedim. YouTube'da çekilmiş özet videoları var. Onları izledim ve repliklerin geralta nasıl bir karakter çizdiğine baktım. Witcher 3'ü ondan sonra oynadım bir süre sonra silah kıyafet ve para hilesi kullandım ve karakter geliştirme aşamasında vakit kaybetmek istemedim. O noktadan sonra benim için biraz dizi gibi ilerledi. Oyunu nerede kapatcak olsam devamında ne olcağını merak ettiğim bir döngüye girmiştim. Ciri ile alakalı bir sahnede de bayağı duygulanmıştım. Açıkçası oyunu ne kafada oynadığın çok önemli.

Merhaba, geçen ay oyuncu bilgisayarıma The Witcher 3 yükledim ancak oyun beni bir türlü sarmıyor o kadar şişiriliyor ki oynamak için bir şans vermek istiyorum ama sürekli oyunun sıkıcılığından kapatıyorum. Çünkü her şey çok tekdüze geliyor 2-3 tane vuruş çeşidi olması grafiklerinin ve karakterlerin basitliği... Gerçekten soruyorum bu oyunu Doom Eternal, Tom Clancy's The Division, DMC, BioShock ve Detroit gibi hikayesi, atmosferi ve oynanışıyla The Witcher'ı gölgede bırakan oyunlara karşı kaliteli kılan ne?
Haklısınız hocam; doom ve division gelmiş geçmiş en iyi hikaye ve atmosfere sahip iki oyundur, witcher onların yanına bile yaklaşamaz.(!)

The Witcher 3 oyun dünyasında Kurtlar Vadisi'nin karşılığıdır. Sevmeyeni de boldur seveni de ama herkes saygı duyar. Çünkü izleyen de izlemeyen de onun kendi sektöründeki ağırlığını bilir.

Not: Ben izlemedim. 😂

Wiçır beğenmemek, sıkıcı demek yasak bu forumda kardeşim haberin yok mu? 10 saat oynayacaksın en az. Mesela bir yaz dizisinin kötü veya sıkıcı olduğunu anlaman için bile en az 4 5 bölümünü izlemen lazım. 1 bölüm izleyip sıkıcı veya kötü diyorsan izleme çünkü sen o yaz dizisini izlemeyi hak etmiyorsundur xd. Yaz dizisinde bile durum böyleyken haşmetli wiçırı düşün. 10 saat bile değil hatta 30 saat oynayacaksın. Hala sıkıntı varsa wiçırda değil sendedir. Wiçır kusursuzdur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı