Tüketici Hakem Heyeti Satıcıyı haklı buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tüketici ürün iade ederek nasıl bir çıkar sağlayabilir? Elindeki para yükselir mi? Aksine aylarca THH başvurusu sonuçlanacak diye bekler ve bu süreçte parasını X isimli satıcıya bağlar. Nasıl bir yağ sürme söz konusu olabilir ekmeğe? Akıl var mantık var. İnsanlar bir ürünü kendilerine fayda sağlasın diye alır. Fayda sağlamayacağına inanırsa kanunlar çerçevesinde, yine kanunlara uygun şekilde teslim eder; parasını alır.

Gelmiş burada lafımı dinlemezseniz arkanıza baka baka gidersiniz diyorsun. Kimsin arkadaşım sen? Ne zannediyorsun kendini? Raportörlük yapıyorsun diye kendini hangi ülkenin prensi zannediyorsun?

Burada onlarca arkadaşımızın hakkını söke söke almasına vesile olduk. Senin gibi kanun bilmezlerin lafını dinlesek o haklarımızı da alamazdık emin ol. Senin önüne THH kararları koyduk halen daha aynı şeyde diretiyorsun. Kaç tane ürün iade etmişiz hepsinin kaydı var, halen daha kendin çalıp kendin oynuyorsun.
Siz bilirsiniz ben daha bişey demiyorum.

Elinde sonunda yolunuz THH ye düşecek veya yolu düşen birileri benim dediklerimi burada size anlatacak.

Ben burda olmayacağım ama siz beni hatırlayacaksınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı