Türkiye'nin sorunları ve çözümleri

Eğitim sistemi ve müfredatının devlete bağlı bakanlık tarfından belirlenmesi gibi her şeyin başı yönetim. Erdoğan ve kurduğu yandaş düzen bu ülkeden temizlenmediği sürece hiçbir çözüm önerisi bu ülkenin iyiye gitmesine yaramayacak.

2023 seçimlerinde gitme ihtimali var çünkü gençler yaşlılara göre çok bilgili.
Bu kadından da mı bilgililer azizim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tayyip'e aşığım azizim.

Sorun: Erdoğan.
Çözüm: Erdoğan'ın gidişi.

Bunlar siyasi olarak çözülecek şeyler değil. İnsanlar diyor ki melek gibi bir siyasi gelsin, böyle sihirli değnek ile dokunsun, her şey gelişsin güzelleşsin.

Yok öyle...

İnsan da değişecek, adam olacak, adaletli olacak, işi ehline verecek... Siyasiler değişsin, ben aynı düzen devam edeyim mantığı yok.

Bu topyekun bir değişim. En büyük sorumluluk da genç nesle düşüyor. Kendilerini, kendimizi geliştirmek zorundayız. Siyasiler değil, biz bu ülkeyi geliştireceğiz.

Hani siyasiler milletin aynasıdır derler ya, bu yüzden işte.

Bunlar siyasi olarak çözülecek şeyler değil. İnsanlar diyor ki melek gibi bir siyasi gelsin, böyle sihirli değnek ile dokunsun, her şey gelişsin güzelleşsin.

Yok öyle...

İnsan da değişecek, adam olacak, adaletli olacak, işi ehline verecek... Siyasiler değişsin, ben aynı düzen devam edeyim mantığı yok.

Bu topyekun bir değişim. En büyük sorumluluk da genç nesle düşüyor. Kendilerini, kendimizi geliştirmek zorundayız. Siyasiler değil, biz bu ülkeyi geliştireceğiz.

Hani siyasiler milletin aynasıdır derler ya, bu yüzden işte.
E hocam bu Friendly Fire?

Geri
Yukarı