TurkNet rezilliği

Kötü deneyim konularını referans almak en mantıklısı. Bende almayı düşünüyordum fakat fiber reklamıyla arayıp 100megabit internet önerdiler olur falan dedim ama altyapı 58'den yukarı çıkmıyormuş neden bana 100'lük önerdiniz dediğimde saçma sapan cümleler kurmuşlardı. Kaldı sitelerinde bile 50 gösteriyordu. Altyapıyı çöz 100ü ver alayım. 100 vermeyeceksen neden reklamını yapıp bana abonelik değiştiriyorsun.

Hocam ben 2.5 senedir TurkNet kullanıyorum. Türk Telekom altyapısı kullanırken çok memnunduk. Ama TurkNet altyapısına geçince işler değişti. Karşınızda muhatap yok çalışan sayısı az. Türk Telekom her ne kadar kötü olsa da saha ekibi konusunda kimse eline su dökemez adamlar sorunu en kötü 3 günde çözüyordu bunlar 1 aydır internet bağlayacaklar. Sizin sorunuzunun aynısı bana da olmuştu ilk zamanlarda 35Mbps internet verip 14Mbps alınca arayıp sorduk. Bize biz size 35Mbps değil 35Mbps'e kadar vereceğiz dediler falan filan. Uğraş dur işte. Şimdi aradılar geleceklermiş sanırım.

Hocam ben 2.5 senedir TurkNet kullanıyorum. Türk Telekom altyapısı kullanırken çok memnunduk. Ama TurkNet altyapısına geçince işler değişti. Karşınızda muhatap yok çalışan sayısı az. Türk Telekom her ne kadar kötü olsa da saha ekibi konusunda kimse eline su dökemez adamlar sorunu en kötü 3 günde çözüyordu bunlar 1 aydır internet bağlayacaklar. Sizin sorunuzunun aynısı bana da olmuştu ilk zamanlarda 35Mbps internet verip 14Mbps alınca arayıp sorduk. Bize biz size 35Mbps değil 35Mbps'e kadar vereceğiz dediler falan filan. Uğraş dur işte. Şimdi aradılar geleceklermiş sanırım.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.

Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.

Lütfen otomatik mesaj yollamayı bırakın. Dün akşamüstü Superonline'a başvuru yaptım ve sabah 10'da gelip bağladılar. Gelen ekibiniz bile bir sorun olduğunda gelmelerinin aylar sürebileceğini söyledi. İnternete istediğiniz kadar zam yapın 200-250 lira olsun ama kaliteli bir hizmet verin. 1 aydır bizi rezil ettiğiniz yetmedi sizler yüzünden 2500-3000 lira telefon faturası ödemek zorunda kaldık. Adamları görüyorsunuz değil mi? Sizin müşteri hizmetleriniz cevap verene kadar adamlar gelip interneti bağlıyor. Eyvallah 100 TL daha pahalı ama en azından kaliteli hizmet veriyorlar ve TV+'ta var.

Adamlar müşterilerinin işini görmüyor. Şaka gibi gelip Technopat'a hesap açmışlar. O da ayrı bir mevzu.

İşin komiği dün öğlende müşteri hizmetlerine yazdım. Onlar cevap verene kadar adamlar gelip interneti bağladılar. Şaka gibiler bizim burada tüm sitelere altyapı döşemişler hiçbirine kablo çekmemişler. Turkcell kablo çekiyor tüm sitelere bizimkine çekince 1000MBPS'e geçeceğiz. Şu an 95Mbps download 50Mbps upload geliyor evime.

Turkcell kablo çekiyor tüm sitelere bizimkine çekince 1000MBPS'e geçeceğiz. Şu an 95Mbps download 50Mbps upload geliyor evime.

Keşke aynı durum bendede olsa. Superonline geçtiğim günden beridir internet konusunda yüzüm gülmüyor. İnternet aşırı yavaş, müşteri hizmetlerini arayınca boş laf kalabalığı yapıyorlar. Umarım memnun kalırsınız.

İşin komiği dün öğlende müşteri hizmetlerine yazdım. Onlar cevap verene kadar adamlar gelip interneti bağladılar. Şaka gibiler bizim burada tüm sitelere altyapı döşemişler hiçbirine kablo çekmemişler. Turkcell kablo çekiyor tüm sitelere bizimkine çekince 1000MBPS'e geçeceğiz. Şu an 95Mbps download 50Mbps upload geliyor evime.

Reklamlarda 139 TL diyorlar sonra 179 TL fatura geliyor. Telekom zam yaptı biliyoruz ama 10 aylık faturayı peşin öde 139 TL'den kullan diyor sebep ne acaba çok merak ediyorum. Aboneliği dondurdum başka çare bırakmadılar. Sonuçta 139 TL'ye verebiliyorlarsa öylede böylede 139 TL'ye verebilirler. Şimdi aylık telefon faturası iki katına çıktı. Geceleri 12-1 arası az oluyor ama 1-3 arası devamlı internet gider mi arkadaş devamlı internet gidiyor. İnternet bağlı ama internet yok kullanılamıyor. Müşteri hizmetleri aynı zaman 5 üzerinden 0 aradığın zaman karşında muhatap bulamıyorsun. İnternet hizmeti bozulana kadar 5 üzerinden 5.

Hocam biraz daha sabır etseydiniz. Hiçbir firma 1000 Mbps download veriyor ama upload veremiyor.

Reklamlarda 139 TL diyorlar sonra 179 TL fatura geliyor. Telekom zam yaptı biliyoruz ama 10 aylık faturayı peşin öde 139 TL'den kullan diyor sebep ne acaba çok merak ediyorum. Aboneliği dondurdum başka çare bırakmadılar. Sonuçta 139 TL'ye verebiliyorlarsa öylede böylede 139 TL'ye verebilirler. Şimdi aylık telefon faturası iki katına çıktı. Geceleri 12-1 arası az oluyor ama 1-3 arası devamlı internet gider mi arkadaş devamlı internet gidiyor. İnternet bağlı ama internet yok kullanılamıyor. Müşteri hizmetleri aynı zaman 5 üzerinden 0 aradığın zaman karşında muhatap bulamıyorsun. İnternet hizmeti bozulana kadar 5 üzerinden 5.

TurkNet telefondan müşteri hizmetleri yok oim üzerinden kayıt açmanız gerekiyor.

Hocam biraz daha sabır etseydiniz. Hiçbir firma 1000 Mbps download veriyor ama upload veremiyor.

TurkNet telefondan müşteri hizmetleri yok oim üzerinden kayıt açmanız gerekiyor.

Hocam neyi sabır edeyim. İsterse 10Gbps upload versin. Maksimum 10 upload kullanıyoruz ve fazlasıyla yetiyor. 1 aydır bekliyoruz bekle bekle yetti artık. Müşteri hizmetleri dalga geçiyor bizimle. Dün adam geldi ben bu interneti Turkcell kablolarının içinden bağlarım ama gelipte kabloyu keserlerse en az 1.5 ay gelmemizi beklersin dedi. Uğraşamam umurumda değil isterse 500 lira olsun Turkcell'den devam edeceğim. Bu ne rezillik abi 1 ayda internet mi bağlanır. Adamlar 18 saat dolmadan geldiler ya. Ha bu arada 1000MBPS upload demişsiniz diyeyim dedim. TurkNet sana 1000MBPS değil 1000MBPS'e kadar vereceğim diyor ama Turkcell 1000MBPS vereceğim diyor.

Geçen sene yaz bizim internet her 5 dakika gidiyordu talep oluşturdum Türk Telekom ekipleri 2 günde hallettiler. TurkNet ekibine kalsaydık ohoo 10 yılda gelirdi artık. Reziller ya koskoca ilçede çalışan 2 tane adamları var.

Gelmişler bir de bilgi vereceğiz diyorlar abi 1 ay oldu 1 ay neyin bilgisini vericen illa hakaret mi edelim. 1 ay ne demek ya 1 ay oldu bir interneti bağlayamadılar.

Geri
Yukarı