Ülkemizde neden çok fazla İslam düşmanlığı var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3000 TL maaş ile çalışsam ben de isyan ederim. Ulan birim olarak çok tatlı gibi geliyor değil mi? Ama 296 Euro olduğunu biliyor musunuz?
Yani Almanya devletinin bir ailenin 2 bebeği için verdiği yardım ile neredeyse eşit. Yani sizin 1 ayda 160 saat çalışmanız 2 bebek ile neredeyse eşdeğer. Peki soruyorum, 3000 TL ile ne yapabilirsiniz? Daha bugün Jeam Beam 37cc viski aldım, anca ayda yılda bir içiyoruz zaten. 128 TL ödedim, Almanyada adamlar 50cc olanını 6 Euro'ya alıyor. Kur ile çevirsen dahi 65 TL yapıyor, ben hem daha az olanı alıyorum hem de 2 kat fiyat farkı veriyorum.
Ayrıca ülkenin geleceği biz gençlere bağlı? Siz göçünce herhalde dünyaya tekrar geleceksiniz veya 100 yaşına kadar çalışacaksınız? Sizin amacınız zaten ülkenin geleceği değil, eğer geleceğini düşünseydiniz Osmanlı'ya ihanet eden arapları savunmaz ve Avrupanın başarılarını ders alıp izlerinden giderdiniz. Daha kontrolleri elimize almadan bize batma derecesine gelmiş bir ülkeyi ve siyaseti verdiğiniz için sağ olun, siz olmasanız ne olurdu değil mi! Neyse her düşüşün bir çıkışı vardır derler, elbet bir gün bu zihniyeti yok edeceğiz ve biz de üretecek ve gelişeceğiz. (Ama sizsiz, sanmayın ki ülkeyi ele alıp kalkındırdığımız zaman sizi affedeceğiz)

Son düzenleme:
Müslüman insanlarının çoğunun muhafazakar olmasından dolayı. Adamla aramızdaki diyolog şu:
Ben-Abi evrim diye bir şey varmış.
O-Eee?
Ben-Sence şu olamaz mı ya da böyle olabilir mi?
O-ehheheh sen şimdi maymundan mı geldin eheheh.
Bu insan ile nasıl tartışabiliriz?

O zaman bir şeyler yap ki o maaştan kurtul hayal edeceğine bir şeyler başar ondan sonra git Avrupa'ya buradan PC başından oturup ekonomiye sallamakla hiçbir şey yapamazsın. Ölesiye kadar adamlar 16 yaşında araba alıyor dersin.
Sanarsın kendisi Nobel ödülü kazandı. Gelmiş bir şey yap diyor.

Müslüman insanlarının çoğunun muhafazakar olmasından dolayı. Adamla aramızdaki diyolog şu:
Ben-abi evrim diye bir şey varmış.
O-eee?
Ben-sence şu olamaz mı ya da böyle olabilir mi?
O-ehheheh sen şimdi maymundan mı geldin eheheh.
Bu insan ile nasıl tartışabiliriz?

Senin araştırman düşünmen yok mu İslam'ı o adamlardan mı öğreniyorsun başka kaynak mı yok?

Senin araştırman düşünmen yok mu İslam'ı o adamlardan mı öğreniyorsun başka kaynak mı yok?
Nereden öğrensin mesela ? Eşi tarafından dövülen kadına sabret diyen Diyanetten mi ?
15 asırdır daha Türkçe çevriminin tartışmalı olduğu Kur'an'dan mı ?

Bak geçen sene Nobel fizik dalında ödül alan insan konuştu! Arkadaşlar iyi izleyin! (!)
İslamı senin gibilerden öğrenecek değiliz. Daha tartışmayı bilmeyen insan gelmiş burada nasihat veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı