Ülkemizde neden çok fazla İslam düşmanlığı var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi kanka ben ülkeyi bilmem ama, Forum'da o kadar çok ateist, satanist varki, aklın hayalin durur.
Şöyle söyleyeyim, sanki el ile seçmiş gibi.

İnanasım'da gelmiyor, çünkü buradan en fazla IP'sine bakabiliyorum, babasının evde zorla namaz kıldırıp kıldırmadığına değil.🤣

Sana düşmez, kardeşim.

Forumda çok fazla farklı inanca/düşünceye sahip insan olması sana düşüyor da, senin A1 Türkçe olman o arkadaşa düşmüyor mu? Ok boomer.

Kardeşin falan değilim.

Tamam. "kim bir ayıp örterse, diri diri kuma gömen suçsuz kız çocuğunu kurtarmış gibi sevap olur"

Konuşan ama birbirini anlamayan bir topluluk.

Ülkede siyasal İslam falan yok yahu. Siyasal İslam diye kılıf giydirilip yapılan yolsuzluk var. Bu İslam düşmanı dediğin kişilerin çoğu da İslam'ın bu İslam'ı kullanan arkadaşların yaptıklarını tasdiklediğini ve bunlardan oluştuğunu sanmasından oluşuyor. Ben çok gördüm 5 vakit namaz kılıp, kur an okuyup İslam adı altında yolsuzluk yapanların yaptıklarını doğru bulmayanları. Daha çok İslam düşmanlarının cahilliğinden diye düşünüyorum
Dini siyasete alet etmenin adı "Siyasal İslam" oluyor. Siyasal İslam başlı başına yolsuzluk zaten. Her gün namaz kılıp, Kur'an okuduğu iddia edilen adamların yanında dolaşanların halktan topladığı vergilerle uyuşturucu kullanması sence yolsuzluğa girmiyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dini siyasi kullanmak her ülkede var ama bizim ülkemizin akılsız gençleri bunu bahane ederek batı özentiliği yapıyor 3000 lira maaşla çalışacakları gerçek ama Avrupa hayalleri kuruyorlar çok yazık. Bunları yapanların birçoğu'da zaten vasıfsız gençler hiçbir şey yapmadan ekonomi kötü yhaaa diyerek ekonomi düzelmesini bekliyorlar.

Doğruyu söylüyor diye hahaha atmışlar yazık...
Madem Avrupa ülkelerine örnek alıyorlar , hiç düşündün mü neden diye ?

Bütün İslam ülkelerinin *** batağı içinde olmasını düşünmek yerine -gençler avrupayı örnek alıyorlar , yazık. mı demek gerekiyor ?

Şimdi işine gelirse BAE'yi örnek gösterirsin işine gelmezse onlar gerçek Müslüman değil dersin :)

Dini siyasi kullanmak her ülkede var ama bizim ülkemizin akılsız gençleri bunu bahane ederek batı özentiliği yapıyor 3000 lira maaşla çalışacakları gerçek ama Avrupa hayalleri kuruyorlar çok yazık. Bunları yapanların birçoğu'da zaten vasıfsız gençler hiçbir şey yapmadan ekonomi kötü yhaaa diyerek ekonomi düzelmesini bekliyorlar.
Ekonomiyi gençler mi düzeltecek tabiki düşük maaşlara isyan edecekler böyle mantık mı olur ? Ha buna isyan edip yine bu düzeni getiren partiye oy atıyorlarsa evet, "ekonomi kötü yhaaa" diye sızlanamazlar.

Madem Avrupa ülkelerine örnek alıyorlar, hiç düşündün mü neden diye?

Bütün İslam ülkelerinin *** batağı içinde olmasını düşünmek yerine -gençler Avrupa'yı örnek alıyorlar, yazık. Mı demek gerekiyor?

Şimdi işine gelirse Bae'yi örnek gösterirsin işine gelmezse onlar gerçek Müslüman değil dersin :)

Sıkıntı burada zaten Avrupa ülkelerini nasıl örnek alıyorlar sadece araba fiyatlarını market fiyatlarını karşılaştırıp hayal kuruyorlar ama onlar gibi yaşamak için hiçbir çabaları yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı