Uyku düzeni nasıl düzeltilir?

Forse

Hectopat
Makaleler
2
Yazdan nefret ediyorum. Sıcak öyle bi' vuruyor ki evden çıkmak istemiyorum ancak spora gitmem gerekiyor. Kendimi zor kaldırıyorum. Uyku düzenim kötü, oradan ekstra bitkindim, öğlen 3 gibi kalkıyordum. Şu an 11-12 civarı kalkıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Sanki ölmüş gibiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdan nefret ediyorum. Sıcak öyle bi' vuruyor ki evden çıkmak istemiyorum ancak spora gitmem gerekiyor. Kendimi zor kaldırıyorum. Uyku düzenim kötü, oradan ekstra bitkindim, öğlen 3 gibi kalkıyordum. Şu an 11-12 civarı kalkıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Sanki ölmüş gibiyim.

11 gibi uyu 8-9 gibi kalk normal olan bu.

Hocam bir gün gece çok geç yatıp, sabah erken uyanmayı deneyin, gün içinde gücünüz evet biraz düşük olacaktır ama akşama doğru hemen uykunuz gelecektir, bu sayede uyku düzeni kurabilirsiniz.

Hocam bir gün gece çok geç yatıp, sabah erken uyanmayı deneyin, gün içinde gücünüz evet biraz düşük olacaktır ama akşama doğru hemen uykunuz gelecektir, bu sayede uyku düzeni kurabilirsiniz.
O eski bi' taktiktir. Arkadaşlarla oyun oynayıp önemli işlerim olduğu zaman yapıyordum olay uyku düzeni değil başlığı değiştirmişler. Yapacak hiç bi' şey yok, var aslında yapasım gelmiyor. O kadar bunaltıyor ki yaz beni klimalı odadan çıkınca beziyorum hayattan.

Uğraş bularak. Genç dinamik ve işsiz olunca insan yorulmuyor, enerjisi de kaldığı için uyku tutmuyor. Gün içinde çalış, hareket et bakayım gece geçe kalabiliyor musun...

Yeni konular

Geri
Yukarı