Valorant bronz 2'den çıkamamak

XdSaga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba her gün en az 5 tane DM girerim hepsinden 1 veya 2. olmama rağmen maçta oynayamıyorum fazla Aim Lab'de de çalışıyorum 1 saat ama ne denesem çıkamıyorum. Tek bir karakter değil bir sürü karakterle oynuyorum ama ya troll geliyor ya da bende iyi oynayamıyorum kendimi nasıl daha çok geliştiririm. Eğer takımın ile gir derseniz benim fazla arkadaşım yok o yüzden hep solo girmek zorunda kalıyorum bana bir tavsiye verin artık kafayı yiyeceğim.

tracker.gg/valorant

Bu siteye gir, arama kutusunun altında bulunan "Sign in with riot ID" seçeneğine tıkla. Giriş yaptıktan sonra maç geçmişini gösteren sayfanın adresini buraya yapıştır. Bir bakalım nasıl oynuyorsun maçlarda, inceleyeyim. Sonrasında tavsiye veririm.

Merhaba her gün en az 5 tane DM girerim hepsinden 1 veya 2. olmama rağmen maçta oynayamıyorum fazla Aim Lab'de de çalışıyorum 1 saat ama ne denesem çıkamıyorum. Tek bir karakter değil bir sürü karakterle oynuyorum ama ya troll geliyor ya da bende iyi oynayamıyorum kendimi nasıl daha çok geliştiririm. Eğer takımın ile gir derseniz benim fazla arkadaşım yok o yüzden hep solo girmek zorunda kalıyorum bana bir tavsiye verin artık kafayı yiyeceğim.

Belki frankfurt gireblirisiniz troll gelme olasılığı biraz daha az.

Kardeşim öncelikle valorant discord yada herhangi bir discord sunucusunda bu oyunu oynayan kafa dengi ve iyi oynayan arkadaşlar edin sırf sunucu olmasına da gerek yok twitch gibi yayıncıların sunucuları ile de arkadaş bulabilirsin bulduğun zaman kemik kadro oluştur sürekli beraber girin ne kadar iyi aim'e sahip olsanda bu bir takım oyunu bireysel yeteneğin varsa belirli seviyelere gelebilirsin yoksa dediğimi uygula gelişimi böyle sağlarsın.

Aim geliştirmek için bu videoyu izle. Bir de E-Sporcuları da izlemelisin. Nasıl oynuyorlar, taktik falan öğrenebilirsin. Troll konusuna gelecek olursak tek çözüm arkadaşlarınla girmek. Bedava bir oyun olduğu ve liginin düşük olduğu için troll gelmesi normal. Riot oyunlarında bu değer kesin oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pro maçları izle game sens geliştirmeye calis. Genelde demir bronz silver elo oyuncular kendilerine uygun hassasiyeti bulamamış oyuncular oluyorlar. Kendine en uygun nişan hassasiyetini ara. Büyük toplulukların DC sunucularinda kendine Duo Trio ara böyle çıkarsın. Ayrıca valorant'da özgüvenli oynamak daha iyidir. Aim fight sırasında ben bunu vururum mentaline sahip olman lazım soğuk kanlı ve özgüvenli oynaman lazım bunlar zamanla gelişecek şeyler tabi ama birisinden korkarsan ve ne yapacağına karar veremezsen o fighti kaybediyorsun zaten.

İşte aradığım cevap. Eğer uzun süre lig de kalıyorsan demek ki o lig'e aitsin.
Yani tam olarak doğru değil ama evet. Yeterince oynarsan yükselebilirsin. Ben yapabildiysem herkesin yapabileceğine inanıyorum. Hayatımda ilk defa Valorant ile birlikte rekabetçi FPS oyunu oynamaya başladım. Oynamaya başlayalı bir yıl oldu. Elmas 2'yim şimdi. Forum'da konu açmıştım, bronzken nasıl oynuyorum diye. Smurflerden yakındığım bir başka konum daha vardı. Üst düzey yetenekli biri değilim, düzenli oynadığım için çıktığıma inanıyorum.

Yani tam olarak doğru değil ama evet. Yeterince oynarsan yükselebilirsin. Ben yapabildiysem herkesin yapabileceğine inanıyorum. Hayatımda ilk defa Valorant ile birlikte rekabetçi FPS oyunu oynamaya başladım. Oynamaya başlayalı bir yıl oldu. Elmas 2'yim şimdi. Forum'da konu açmıştım, bronzken nasıl oynuyorum diye. Smurflerden yakındığım bir başka konum daha vardı. Üst düzey yetenekli biri değilim, düzenli oynadığım için çıktığıma inanıyorum.
Hocam aynı bende o şekilde demir 3'ten başlamıştım şuan elmas 1'deyim. Zaten kendini gelistirmezsen o eloya ait olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı