Witcher 3 çok sıkıcı

Hocam ben ilk 3 saat sıkılıp silmiştim daha sonrasında oyunu indirdim şu an 50 saat var sanırım oyunun beni kendine çeken şeyi yetenekler ve zırhlar bunları geliştirmek için oyunu oynuyordum bu şekilde hikaye de beni içine çekti.

Geçenlerde almıştım indirdim dün bugün girdim ama çok sıkıcı geldi.
Oyun acaba ilk başta böyle mi oluyor?
Her oyun her insaba ve kitleye hitap etmez. Oyunun grafikleri, hikayesi, oynanışı ve sesleri benim çok hoşuma gidiyor ve zevk alıyorum oynamaktan. Onu bunu keseyim 7/24 savaşayım tarzında bir oyun değil.
Her oyun her kişiye ve kitleye hitap etmez. Benim çok hoşuma gidiyor. Her hangi bir oyuna "Sıkıcı, Kötü, Zevksiz" gibi kelimeler bence kullanılmamalı örneğin Valorant benim için çok sıkıcı ve saçma bir oyun fakat bunu seven insanlar var. Witcher hikaye tabanlı bir oyun yani onu keseyim bunu keseyim tarzı bir oyun değil. İade etmeni önerirdim fakat 2 saati geçtiğini tahmin ediyorum. Geçmediyse iade et.

Her oyun her insaba ve kitleye hitap etmez. Oyunun grafikleri, hikayesi, oynanışı ve sesleri benim çok hoşuma gidiyor ve zevk alıyorum oynamaktan. Onu bunu keseyim 7/24 savaşayım tarzında bir oyun değil.

Her oyun her kişiye ve kitleye hitap etmez. Benim çok hoşuma gidiyor. Herhangi bir oyuna "sıkıcı, kötü, zevksiz" gibi kelimeler bence kullanılmamalı örneğin Valorant benim için çok sıkıcı ve saçma bir oyun fakat bunu seven insanlar var. Witcher hikaye tabanlı bir oyun yani onu keseyim bunu keseyim tarzı bir oyun değil. İade etmeni önerirdim fakat 2 saati geçtiğini tahmin ediyorum. Geçmediyse iade et.

30 dk falan dayanabildim ama iade etmiyicem ileride belki herkes gibi girerim ve sarar belki.

İlk 10 saat yavaş ilerliyor, biraz da 2. oyunun esintisi ve olayların yavaş yavaş açılması. Biraz sabret, 10. saatten sonra açılıyor ardından da rahatça eğlenirsin.
10 saat alışma süreci ne hocam RDR mi bu oyun, ikinci saatte kontrat almaya canavar kesmeye başlanıyor zaten. Oyunun ilk görevlerinden biri griffith kesmek.

Evreni bilmeden neymiş bu diye başladıysan zaman vermen lazım. Daha iyi yolu ise kitapların hikayesi var kitapların bittiği yerden 3 oyunluk seri başlıyor bu hikayelerin özetini falan bulup öğrenip oynarsan daha çok zevk alırsın.

Witcher evrenini bilmiyorsan ya da türü sevmiyorsan sıkıcı gelebilir. Oyunun ilk başlarında oyunu oyuncuya alıştırmak için temposu yavaş ama 2-3 saat sonra açılıyor eğer seversen de 200 saat oynarsın ben 280 saat oynamışım mesela ama ilk 2 oyunu oynadığım için ve kitaplarınıda okuduğum için oyun beni daha çabuk içine çekti sen hikaye hakkında pek bir şey bilmiyorsan sıkıcı gelebilir ama bir şans ver derim.

Geri
Yukarı