Witcher 3 çok sıkıcı

Ben oynarken ilk dakikasından son dakikasına kadar çok eğlenmiştim. Zevkler kişiden kişiye göre değişir elbette. Linçlemeye gelenleri de böyle bekliyorum.
patlamis-misir_1536807.gif

geralt.jpg

Oyuna karşı büyük bir antipatim vardı, 1 sene boyunca oyunu oynamayı erteledim. 5-6 defa başladım yarım saat oynamadan kapattım. Sonrasında bir gün oturdum ve gerçekten keyif aldığımı hissettim. Gerek hikayesi gerek atmosferi aşırı hikayenin içinde hissettirdi. Sonrasında 45 saat oynadım oyunu.
Çok fazla öven ve söven olduğunda oyunlara karşı bilinçaltımızda iyi ya da kötü izlenim oluşuyor. Yaşadığınız şey güzel bir örnek. Belki de çoğu zaman çok seveceğimiz oyunlardan sırf bilinçaltımıza kötü işlendiği için zevk alamıyoruz. Bu yüzden bir oyunu oynamadan önce yorumlara bakmak istemiyorum ama zaten oyun satın alacak param yok. Paradoks.

Oyuna karşı büyük bir antipatim vardı, 1 sene boyunca oyunu oynamayı erteledim. 5-6 defa başladım yarım saat oynamadan kapattım. Sonrasında bir gün oturdum ve gerçekten keyif aldığımı hissettim. Gerek hikayesi gerek atmosferi aşırı hikayenin içinde hissettirdi. Sonrasında 45 saat oynadım oyunu.

Ben konuşmaları bekleyemiyorum maalesef.
Hep geçmeye çalışınca da hiçbir şey anlaşılmıyor.

Bu tamamen bu tarz RPG oyunlarını sevmekle yada sevmemekle alakalı.

Muhtemelen sevmeyeceğin diğer oyunlar, Kingdomcome Deliverance, Cyberpunk, Assassins Creed Seri oyunları, Tomb Raider gibi oyunlar olacaktır.

Bunlara para harcamamanı tavsiye ederim.

Bu tamamen bu tarz RPG oyunlarını sevmekle ya da sevmemekle alakalı.

Muhtemelen sevmeyeceğin diğer oyunlar, Kingdom Come: Deliverance, Cyberpunk, Assassin's Creed seri oyunları, Tomb Raider gibi oyunlar olacaktır.

Bunlara para harcamamanı tavsiye ederim.

Saydığız oyunların hepsini seviyorum.

Heleki Assassin's Creed serisi ama oynayacak PC şu an yok maalesef.
İleride son oyunların hepsini bitiricem.

Ben konuşmaları bekleyemiyorum maalesef.
Hep geçmeye çalışınca da hiçbir şey anlaşılmıyor.

Çata çuta düşman da kesersiniz fakat oyunun kontrolü, nasıl gideceği sizin elinizde olduğu için hikayeyi anlamak çok önemli oluyor. Yaptığınız tercihler oyunun gidişatını etkiliyor. Size daha çok rol yapma oyunu değil FPS oyunları lazım gibi Doom gibi seri adam öldürmeli oyunlara da bakabilirisiniz.

O zaman Witcher 3'ü neden sevmediğini benden daha iyi bilirsin :)

Diğerlerinden ayıran tek fark hikayesi ve kurgusu.

Bilmiyorum vallahi yarım saat oynayamadan sıkıldım kapattım.
Çata çuta düşman da kesersiniz fakat oyunun kontrolü, nasıl gideceği sizin elinizde olduğu için hikayeyi anlamak çok önemli oluyor. Yaptığınız tercihler oyunun gidişatını etkiliyor. Size daha çok rol yapma oyunu değil FPS oyunları lazım gibi Doom gibi seri adam öldürmeli oyunlara da bakabilirisiniz.

FPS oyunları neler oluyor?

Kişiye göre değişir. Sürekli Online oyunlar oynuyorsan (Apex Legends vs.) sana yavaş ve sıkıcı gelebilir. Sürekli hikayeli oyunlar oynayan birisiysen o kadar da sıkıcı gelmemesi lazım, oynanır yani.

Geri
Yukarı