Z kuşağına neden kötü söylemlerde bulunuyorlar?

Bu yangın haberlerinden sonra gördüm bu cellat denen adamı takip edenlerin birçoğu çocuk hocam alfa kuşağı.
Üstünü değiştiren biri 6 milyon takipçiye ulaşıyor, hayatın hilesini bulmuş adam.
Cellat benim babam bir kere tamamı (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TikTok kullanın arkadaşlar bu kadar güzel bir uygulama bu kadar mantıklı bir uygulama hayatımda görmedim(!)

Akıllıların adresi TikTok...

Cellat benim babam bir kere tamamı (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam komiksiniz.
Dostum pek alamıyorum TikTok kullanan birini, izleme amacın anime tarzı şeyler olsa bile alamıyorum. Savunma be şu uygulamayı.

Umarım YouTube videoları izlemiyorsunuzdur :)

Şu Technopat'ta ki bazı kişiler gerçekten çok ön yargılı. Denemediği şeyler kötü o eğh diyorlar, sürü psikolojisi işte. Bende o sürünün dışında olduğum için bir şey yapamıyorum.

Çünkü herkesin elinde teknoloji var yalan haberleri açıp öğrenip doğru olup olmadığını anlayabiliyorlar. Kandırılması biraz zor kuşak çünkü 7/24 aktif olarak sosyal medya kullanılıyor. Kandıramadıkları için de böyle alttan alttan laf atıyorlar işte tabii yine de kötü tarafları da var bu kuşağın her kuşakta olduğu gibi bu kuşakta da boş beleş tipler mevcut.

Dostum pek alamıyorum TikTok kullanan birini, izleme amacın anime tarzı şeyler olsa bile alamıyorum. Savunma be şu uygulamayı.

Arkadaşın dediği mantıklı hocam, örnek vermek gerekirse; YouTube'da Enes batur da var, yunus emre gündüz de. Aynı şekilde ikisi de aktif olarak TikTok'ta paylaşım yapıyor. Gerçi bana YouTube yetiyor.

Geri
Yukarı