4 Nisan 2021 Apple.com AirPods rezaleti

Tüketici hakem heyetine gidin ne demek yahu?
Dedikleri gibi gidin tüketici hakem heyetine. Veya değişim de alabilirsiniz. Karar sizin.
İşin enteresan yanı Apple , destek konusunda en başarılı şirketlerden biriydi neden böyle yapıyorlar anlamadım .
Hocam yanlış anlamayında Ağustos 2020'de almışsınız ürünü iade etmek istememeleri normal değil mi? Yasal hakkınız 14 gün diye biliyorum ben.
Ürün hatalıysa 2 yıl içinde iade hakkımı istediğim zaman kullanabilirim , 14 gün içerisinde olan cayma hakkı . Cayma hakkında ürünün hatalı olup olmaması önemli değil 14 gün içerisinde sebep göstermeden iade edebiliyorum .

İşin enteresan yanı Apple , destek konusunda en başarılı şirketlerden biriydi neden böyle yapıyorlar anlamadım .
Para iadesi süresi geçmiş. Adamlar bu yüzden seni Hakem heyetine gönderiyor. Haklı çıkacaklar çünkü. Apple kendini uçuruma atar mı sizce?
Para iadesi hakkın geçmiş durumda. Sadece değişim hakkın var, garanti süresi bitinceye kadar.

Kulaklık iyi değil hem şarj problemleri var hem de note 5 telefonumda sürekli bağlantı kopuyor .
Anladım. Fakat tek hakkın değişim maalesef. Sen yine de beni dinle ve değişim talep et. En azından elinde sıfır cihaz olur.
Belli de olmaz sorunların çözülür.

İyi de ürün sorunlu. Yasal hak aldığında bir sorun olmasa bile keyfiyen veya beğenmediğin için iade etme hakkın (en azından ben öyle biliyorum. Ayıplı mal sonuçta. Hatalıysam bilgilendirirseniz makbule geçer.).
Adamlar da kaşınıyorlar zaten. Çok böyle konu gördüm, ilk defa tüketici hakem heyetine gidin diyeni gördüm :D
Hocam KVK ilk hafta sorun bulamadık diye geri gönderince direk Apple'dan para iadesi istenmeli, süreci uzatmaya gerek yok belli ki KVK sıkıntı çıkacarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı