Arkadaş bulmak istiyorum

Gerçekte 3 tane. Ama discordda baya fazla. Gerçek arkadaşlarım kadar sevdiklerim var. İlerde onlarla görüşmeyi planlıyorum. Saniye serverine beklerim ismim Akagi. Discord çok iyi bir yer. Sende kullanmalısın kullanıyorsan saniyeye beklerim.

Gerçekte 3 tane. Ama discordda baya fazla. Gerçek arkadaşlarım kadar sevdiklerim var. İlerde onlarla görüşmeyi planlıyorum. Saniye serverine beklerim ismim Akagi. Discord çok iyi bir yer. Sende kullanmalısın kullanıyorsan saniyeye beklerim.
Kullanıyorum. Davet bağlantısını nereden bulabilirim?
Arkadaşlarınızı kaybetmiyorsanız daha fazlasına gerek yok. Bu arkadaşlarınızı da kaybetmeyin..
Bu dediğiniz çok mantıklı geldi, doğru söylüyorsunuz.

Arkadaş nasıl bulunur? Arkadaşlarınızı nasıl ve nereden buldunuz? Ve kaç arkadaşınız var? Bunları merak etmemin sebebi az arkadaşım olduğunu düşünmem. Şimdiye kadar toplam -gerçek arkadaş olarak- 6 arkadaşım oldu. Sizce az mı? Bu arada yaşım 13.
Sen bide bana sor asosyalliğin vücut bulmuş haliyim.

Arkadaş nasıl bulunur? Arkadaşlarınızı nasıl ve nereden buldunuz? Ve kaç arkadaşınız var? Bunları merak etmemin sebebi az arkadaşım olduğunu düşünmem. Şimdiye kadar toplam -gerçek arkadaş olarak- 6 arkadaşım oldu. Sizce az mı? Bu arada yaşım 13.

Sevdiğin herhangi bir yerde arkadaş bulabilirsin. Bu, Technopat Sosyal gibi bir platform da olabilir, Online bir oyun da olabilir, herhangi bir kursta olabilir. Eğer okulu seviyorsan okul da olabilir.

Ben, ortaokulda 2 arkadaş edinmiştim. Biriyle birkaç yıl önce küstük, diğeriyle ise genellikle konuşuyoruz, oyun vs. oynuyoruz fakat kendisi şu an askerde olduğundan fazla konuşamıyoruz. League of Legends'ta çokça oyun arkadaşı edinmiştim. İnternet kafede de aynı şekilde arkadaşlar edinmiştim fakat hepsi geçiciydi. Lisede, okul boyunca 3-4 samimi arkadaş edinmiştim fakat okul bittikten sonra bizim arkadaşlıklar da bitti. Liseden sadece 1 kişiyle konuşuyorum arada.

Facebook gruplarında bir arkadaş edinmiştim. Oldukça da samimiydik. Kendisi İstanbul'da yaşıyordu. Sürekli beraber oyun oynar, dertleşir, muhabbet ederdik. Arkadaşlığımıza, ortaokuldan olan ve şu anda askerde olan arkadaşım da dahil oldu. Beraber eğlenirdik. Sonra, fikir ayrılıklarından dolayı birbirimizi istemsiz de olsa kırmaya başladık ve arkadaşlığımız bitti. Şu anda 20 yaşındayım ve bir arkadaşım var. Onunla da fikir uyuşmazlığından dolayı aramız eskisi gibi değil.

Eğer arkadaşların içten ve iyi insanlarsa, değerlerini bil. Arkadaşlarını seçerken dikkat et. Kötü niyetli insanlarla arkadaşlık kurma.

Geri
Yukarı