Artık anime izlemeye korkuyorum

Burada zorbalık yapman yanlış o öyle mutluysa karışamazsın. Herkes de senin normallerine göre yaşayıp sıradan normal biri olmak zorunda değil ayrıca.

Dostum asosyalliği bir hakaret olarak algılayıp kendini savunmaya geçmene gerek yok bazı insanlar da böyledir öyle kabul etmek lazım. Bu arada sana tavsiyem komik animeler izleyebilirsin mesela One piece, gintama hem uzun hem de komik. Veya daha kısa istersen saiki.

1. dereceden kız akrabana asosyal diyeyim ifadesi hoş değil de hakarettir.

Hayatımda 1 anime izledim o yüzden onu öneriyorum. Edgerunners. Oyuncu adamdan bu anime beklenir herhalde. Bu arada anime hastası arkadaşım vardı. Kız yaptı anime izlememeye başladı. Tavsiye ederim.

images (3).jpeg

Hayatımda 1 anime izledim o yüzden onu öneriyorum. Edgerunners. Oyuncu adamdan bu anime beklenir herhalde. Bu arada anime hastası arkadaşım vardı. Kız yaptı anime izlememeye başladı. Tavsiye ederim.

Teşekkür ederim izlemiştim sonu diğerleri kadar uzmesede biraz üzmüştü ama daha çok mutlu olarak izledim.

Anladığım kadarıyla Witcher'i seviyorsun izlemediysen animesini izleyebilirsin.

Arkadaşlar biraz redo of healer izleyip kafamı dağıttım uzuntuluyken iyi geliyor okula hazirim.

Geri
Yukarı