Çözüldü Bahçeye düşen 200 Euro'yu nasıl alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar kapıyı baya tekmelemedim açılmadı.

Bandım var, elimde çamaşır ipi ve bir bağlayacak bir şey olsa parayı rahat alabilirim.

Arkadaşlar kapıyı baya tekmelemedim açılmadı.

Bandım var, elimde çamaşır ipi ve bir bağlayacak bir şey olsa parayı rahat alabilirim.
Ağaçtan dal kır elinle 2 tane.Onları bantla birleştir.Birleştirdiğin dalların en ucuna bant sarkıt aynı olta gibi olsun böyle alabilirsin.

Ben olsam atlardım bacağım kırılsa bile paraya uzanıp cebime koyardım.Hastane masrafı çok çıkmaz zaten.

Ağaçtan dal kır elinle 2 tane. Onları bantla birleştir. Birleştirdiğin dalların en ucuna bant sarkıt aynı olta gibi olsun böyle alabilirsin.

Yatak örtü çarşaflarını birbirine bağlayıp, altına da bandı yapıştırıp, almaya çalışacağım. Umarım sopa gibi aşağıya düşürmem.

Eğer alamazsam, üstüne bir poşet atıp parayı gizleyeceğim. Komşu gelince de kıyafetim düştü derip, alırım.

Yatak örtü çarşaflarını birbirine bağlayıp, altına da bandı yapıştırıp, almaya çalışacağım. Umarım sopa gibi aşağıya düşürmem.

Eğer alamazsam, üstüne bir poşet atıp parayı gizleyeceğim. Komşu gelince de kıyafetim düştü derip, alırım.

Komşunun seni izinsiz bir şekilde bahçesinde yakalaması tanıdık değilsen kötü olabilir, dikkat et.

Hocam yolu söylüyorum işe yaramaması imkansız 2 tane uzun sopa lazım bir de mutfakta kullanılan maşalardan her uca 1 tane çubu bağlayıp uzatın tutun çekin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı