Cyberpunk 2077'yi Bitirmek

Tebrik ediyorum. Ben biraz daha uzatmayı düşünüyorum açıkçası. Şimdiden 24.5 saat olmuş. İlk gün 16 saat oynamıştım, sanki 1 haftadır oynuyormuşum gibi geçmişti o gün.
1607733618704.png

Tebrik ediyorum. Ben biraz daha uzatmayı düşünüyorum açıkçası. Şimdiden 24.5 saat olmuş. İlk gün 16 saat oynamıştım, sanki 1 haftadır oynuyormuşum gibi geçmişti o gün.
Eki Görüntüle 776380
Bende uzatmayı çok istiyordum ama olmadı neyse en azından artık böyle olduğu biliniyor. Kurban ben oldum ama olsun :D Sonraki oynayışım da bu hatayı yapmam en azından.

Siz hızlı bitirmediniz bugün oyun grubunda 15 saatte bitiren birini gördüm. Arasahneleri geçmeden oynamış. Ayrıca diğer seçimlerde de oyunun ilk 30-35 dakikası hariç aynı yere bağlanıyor. Farklı bir hikaye sunmuyor. 3-4 aydır beklediğim oyunun başına sağlam bir şekilde otursam 4-5 günde bitiririm o yüzden biraz yavaş oynayacağım. :(

@Baturs, altta görselini bıraktığım bölüme kadar gelebilmiş miydiniz? Şu an orayı oynamaktayım.
Hocam öncesinde iki seçim veriyordu hapları al veya hapları at hapları atarsa kafasına sıkıyor eğer hapları alıp devam ederseniz arasaka kulesine çıkıp orada bi hır gür çıktıktan sonra bu kadın sizi uzaya yollayıp orada iyileşmenizi sağlıyor ama yinede iyileşmediğiniz söyleniyor sonlara doğru tekrardan 2 seçenek çıkıyor hastalık geçmemiş ve 6 ay müddet süremiz var bu seçenekler bilinciniz sisteme mi yazılsın yoksa dünyaya mı dönmek istersiniz diye orada gene oyun bitiyor. Keşke daha uzun olsaymış tadı damağımda kaldı benim

Bende bitirdim ve tavsiye vermek istersem mutlaka bi tane pompalı tarzı bi silah alın benim favorim dulbırakan sanırsam adı ve her gördüğünüz lootu toplayın envanteriniz dolsa bile onları ayrıştırıp malzeme kazanabilirsiniz mermi çok lazım oluyor her gördüğünüz silahçıdan mermi almayı unutmayın

@perseyuz, güzel spoiler oldu ama kafama takmadığımdan dolayı sıkıntı yok. Teşekkür ediyorum.

"Bilinciniz sisteme mi yazılsın?" sorusunu seçersek aynı Johnny Silverhand gibi bir çip mi oluyor? O şekilde devam edilebiliyor mu? Ya da ben bunların cevabını oynayarak mı alayım?

@perseyuz, güzel spoiler oldu ama kafama takmadığımdan dolayı sıkıntı yok. Teşekkür ediyorum.

"Bilinciniz sisteme mi yazılsın?" sorusunu seçersek aynı Johnny Silverhand gibi bir çip mi oluyor? O şekilde devam edilebiliyor mu? Ya da ben bunların cevabını oynayarak mı alayım?

Sadece öyle bir seçim oluyor o seçeneği seçtikten sonra ara sahneye giriyor ve oyun
orada bitiyor ondan sonra jenerik giriyor ve oyun sizi kuleye girmediğiniz zamana atıyor. Yani her iki seçenekte de oyunu bitirip sizi kuleye çıkmadığımız yere atıyor

Geri
Yukarı