Cyberpunk 2077'yi kimler sevdi?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Genel olarak oyunu severek oynayan sadece biz Bethesda fanları oldu.
Hatta çok sevdiğim ve kendilerini TES evreni için içerik üretmeye adamış olan iki büyük Youtube kanalı Skyrim'e ürettikleri içeriklerin aynısını Cyberpunk 2077'ye de ürettiler.

Biri Fudgemuppet diğeri ise ESO. Özellikle Fudgemuppet'ın Cyberpunk 2077'nin nasıl daha iyi bir deneyim sunabileceğine dair CDPR'a tavsiye verdiği çok kaliteli bir video bile var. ESO ise toplamda 62 tane Cyberpunk 2077 videosu çıkardı.

Kısacası oyunun değerini Bethesda fanları direkt olarak anladı. En büyük sebebi bu oyunun Bethesda'nın yapmadığı ilk Bethesda tarzı RPG oyunu olmasıydı.
Exp sisteminde Skyrim'in sistemine geçilmiş olması bizi çok mutlu etti.
(Keşke her RPG bu sistemi kullansa)

Build anlamında hâlâ bir TES ve Fallout çeşitliliği yok ama oldukça çeşitli.
Özellikle Witcher 3'deki bir noktadan sonra sürekli kaç vura dönen kombattan sonra Cyberpunk 2077'nin build çeşitliliği başyapıt gibi duruyor.

Buglara gelelim, arkadaşlar sizi bilmem ama bu buglar bizi zerre şaşırtmadı zaten Todd sayesinde alışığız ama CDPR bug konusunda Bethesdayı bile geçti tebrik etmek gerek. :D
20210511_234253.jpg

Bu oyun ileride toparlandığında Cyberpunk temalı Skyrim olarak anılacak.
Tabi ki Skyrim kadar kaliteli bir RPG olamayacak hiçbir RPG o seviyeye çıkamaz oyun 10 yıl önce çıktı hâlâ milyonlar oynuyor. Ama yinede o seviyeye yaklaşabilecek.

Bu nasıl olacakmış? CDPR oyunu düzelteceğine dair söz verdi güveniyoruz.
Ayrıca en önemlisi mod topluluğu, Cyberpunk 2077'nin Nexusmods topluluğu TES ve Falloutlardan sonraki en sağlam topluluk. Bomba gibi geliyorlar çok kısa sürede kütüphanesi 2K mod sayısına ulaştı.
Skyrim modcuları da bunda büyük bir etken çoğu Cyberpunk'a da mod yapıyor.
Tek eksiği hâlâ bir Script Extender'a sahip olmaması, bir arkadaşımız oturup kodladığında çok daha gelişmiş modlar göreceğiz.

Bir şey daha ekleyeceğim oyunun buglarına laf atmaktan asıl içeriğin kalitesini görmeyen kişiler Dunkey'nin incelemesini izlesin. Şu oyunu objektif bir şekilde eleştirebilen tek kişi Dunkey oldu. Eleştirilerinin hepsine katılıyorum özellikle her şeye rağmen ben bu oyunda eğlendim cümlesine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe içerik olarak ise CS'yi öneririm en objektif yaklaşan kişi o.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben severek oynadım Cyberpunk'ı fakat söylediklerinin yarısını belki yapmışlardır belki yapmamışlardır o yüzden hayal kırıklığı olmasını anlayabiliyorum he bir de sistem gereksinimleri ile aslında oyunu düzgün oynamak için istediği sistemin alakası yok.

Genel olarak oyunu severek oynayan sadece biz bethesda fanları oldu.
Hatta çok sevdiğim ve kendilerini tes evreni için içerik üretmeye adamış olan iki büyük YouTube kanalı Skyrim'e ürettikleri içeriklerin aynısını Cyberpunk 2077'ye de ürettiler.

Biri fudgemuppet diğeri ise eso. Özellikle fudgemuppet'ın Cyberpunk 2077'nin nasıl daha iyi bir deneyim sunabileceğine dair CDPR'a tavsiye verdiği çok kaliteli bir video bile var. Eso ise toplamda 62 tane Cyberpunk 2077 videosu çıkardı.

Kısacası oyunun değerini bethesda fanları direkt olarak anladı. En büyük sebebi bu oyunun Bethesda'nın yapmadığı ilk bethesda tarzı RPG oyunu olmasıydı.
Exp sisteminde Skyrim'in sistemine geçilmiş olması bizi çok mutlu etti.
(Keşke her RPG bu sistemi kullansa)

Build anlamında hâlâ bir tes ve Fallout çeşitliliği yok ama oldukça çeşitli.
Özellikle Witcher 3'deki bir noktadan sonra sürekli kaç vura dönen kombattan sonra Cyberpunk 2077'nin Build çeşitliliği başyapıt gibi duruyor.

Buglara gelelim, arkadaşlar sizi bilmem ama bu buglar bizi zerre şaşırtmadı zaten todd sayesinde alışığız ama CDPR bug konusunda bethesdayı bile geçti tebrik etmek gerek. :D
Eki Görüntüle 1019165

Bu oyun ileride toparlandığında Cyberpunk temalı Skyrim olarak anılacak.
Tabi ki Skyrim kadar kaliteli bir RPG olamayacak hiçbir RPG o seviyeye çıkamaz oyun 10 yıl önce çıktı hâlâ milyonlar oynuyor. Ama yine de o seviyeye yaklaşabilecek.

Bu nasıl olacakmış? CDPR oyunu düzelteceğine dair söz verdi güveniyoruz.
Ayrıca en önemlisi mod topluluğu, Cyberpunk 2077'nin Nexus Mods topluluğu tes ve Fallout'lardan sonraki en sağlam topluluk. Bomba gibi geliyorlar çok kısa sürede kütüphanesi 2K mod sayısına ulaştı.
Skyrim modcuları da bunda büyük bir etken çoğu Cyberpunk'a da mod yapıyor.
Tek eksiği hâlâ bir script Extender'a sahip olmaması, bir arkadaşımız oturup kodladığında çok daha gelişmiş modlar göreceğiz.

Bir şey daha ekleyeceğim oyunun buglarına laf atmaktan asıl içeriğin kalitesini görmeyen kişiler Dunkey'nin incelemesini izlesin. Şu oyunu objektif bir şekilde eleştirebilen tek kişi dunkey oldu. Eleştirilerinin hepsine katılıyorum özellikle her şeye rağmen ben bu oyunda eğlendim cümlesine.

Türkçe içerik olarak ise CS'yi öneririm en objektif yaklaşan kişi o.

Beklentiyi karşılamadı.

Geri
Yukarı