İncehesap kulaklık iadesi

Karabük'ten çıkmazsa o zaman diğer illerden çıkar hocam. Siz ilanı açın ondan sonra beklemeye geçin.

Bir de sormak istediğiniz şey nedir buradan sorabilirsiniz, forumda özel bilgi paylaşımı yasak diye biliyorum burada özel mesaj diye bir seçenek de yok malum.

Sürekli burada değilim hocam, işim var benim de :) gördükçe müsait oldukça cevap verebiliyorum.

Özel sormak istediğim sorunu hallettim hocam. Birkaç sorum var onları da söylersen çok minnettar kalırım. Ürünü Param Güvende olmadan başka illere satabilir miyim? Ürüne alıcı bulabilir miyim çünkü Wireless modelini 2.elde hiç göremedim. Son olarak ürün satılmazsa telefoncuya satabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Özel sormak istediğim sorunu hallettim hocam. Birkaç sorum var onları da söylersen çok minnettar kalırım. Ürünü Param Güvende olmadan başka illere satabilir miyim? Ürüne alıcı bulabilir miyim çünkü Wireless modelini 2.elde hiç göremedim. Son olarak ürün satılmazsa telefoncuya satabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Elbette satabilirsiniz, zaten kargo ne için var şehir içinde niye kargolayasınız (Karabük gibi çok büyük olmayan bir ilde kargoyla şehir içinde birine yollamanız anlamlı değil zaten) bunun amacı zaten diğer şehirlere de yollayabilmek. Almak isteyenler size mesaj yazar, bir kaç soru sorarlar siz de cevaplarsınız, fiyatta da anlaşırsanız o EFT ile size parayı yollar siz de kulaklığı kargolayıp gönderirsiniz.

Satılmazsa telefoncuya satarsınız ama 500 TL falan verir sanırım onun yerine kullanacak bir arkadaşına akrabana versen daha iyi :)

Elbette satabilirsiniz, zaten kargo ne için var şehir içinde niye kargolayasınız (Karabük gibi çok büyük olmayan bir ilde kargoyla şehir içinde birine yollamanız anlamlı değil zaten) bunun amacı zaten diğer şehirlere de yollayabilmek. Almak isteyenler size mesaj yazar, birkaç soru sorarlar siz de cevaplarsınız, fiyatta da anlaşırsanız o EFT ile size parayı yollar siz de kulaklığı kargolayıp gönderirsiniz.

Satılmazsa telefoncuya satarsınız ama 500 TL falan verir sanırım onun yerine kullanacak bir arkadaşına akrabana versen daha iyi :)

Letgo ve sahibindene koyacağım yardımın için teşekkür ederim. Satılmazsa üzülmeye değmez tecrübe edinmiş oldum. Son olarak İncehesap'tan neden ürün alınmaz hakkında bir şeyler yazmak istiyorum hangi konu altında yazabilirim.

Letgo ve sahibindene koyacağım yardımın için teşekkür ederim. Satılmazsa üzülmeye değmez tecrübe edinmiş oldum. Son olarak İncehesap'tan neden ürün alınmaz hakkında bir şeyler yazmak istiyorum hangi konu altında yazabilirim.

Alışverişle ilgili bir başlık altında yazabilirsiniz.

Alışverişle ilgili bir başlık altında yazabilirsiniz.

Yardımın için teşekkür ederim durumu güncelleyeceğim. Sizi takibe aldım başka konularda görüşmek üzere.

Rica ederim. İyi günler.

Hocam şansımı denemek için şikayet vara yazdım bana dava falan açma şansları var mı saygı çerçevesi içinde şunları yazdım. (ince Hesap'tan aldığım sipariş numaralı kulak üstü kulaklık kafama uymadığı için iade talebi başlattım hijyen bahanesi ile reddedildi kulak üstü kulaklıklar hijyen ürünü değildir! Aradık yine aynı şeyi söylediniz! İade ile ilgili epostama bildirim gelmezse ince hesap üyeliğimi sonlandıracağım.)

Hocam şansımı denemek için şikayet vara yazdım bana dava falan açma şansları var mı saygı çerçevesi içinde şunları yazdım. (ince Hesap'tan aldığım sipariş numaralı kulak üstü kulaklık kafama uymadığı için iade talebi başlattım hijyen bahanesi ile reddedildi kulak üstü kulaklıklar hijyen ürünü değildir! Aradık yine aynı şeyi söylediniz! İade ile ilgili epostama bildirim gelmezse ince hesap üyeliğimi sonlandıracağım.)

Hocam niye dava açsınlar, üslubunuzu bozmadıkça adamlara hakaret etmedikçe ya da iftira atmadıkça hiç bir şey yapamazlar.

Olanı anlattıysanız sorun yok.

Hocam niye dava açsınlar, üslubunuzu bozmadıkça adamlara hakaret etmedikçe ya da iftira atmadıkça hiçbir şey yapamazlar.

Olanı anlattıysanız sorun yok.

İftira diye falan uğraştırmazlar yanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı