iPhone 7 hala alınır mı?

Merhabalar,

Uzun süredir Android kullanıcısıyım. Şu anda kullandığım telefon Redmi Note 8. iOS camiasını deneyimlemek istediğimden dolayı iPhone 7'ye geçmek istiyorum. Geçmeye değer mi, nelere dikkat etmeliyim, pil performansı nasıl, yenilenmiş iPhone 7 alınır mı? Cevaplarsanız minnettarım.

Batarya olarak kötü ama diğer özellikleri en son çıkan Samsung, Xiaomi ve Huawei telefonlarla yarışır.

Merhabalar,

Uzun süredir Android kullanıcısıyım. Şu anda kullandığım telefon Redmi Note 8. iOS camiasını deneyimlemek istediğimden dolayı iPhone 7'ye geçmek istiyorum. Geçmeye değer mi, nelere dikkat etmeliyim, pil performansı nasıl, yenilenmiş iPhone 7 alınır mı? Cevaplarsanız minnettarım.
Alınır ama pili çok üzer. IPhone 7 kronik sorunlu bir cihaz bence 8 al hem daha rahat satarsın. İş telefonu olarak çok üzer ama sadece deneyimlemek için alınabilir. Beğenirsen güncel bir Iphone a geçiş yaparsın. IPhone bambaşka bir dünya.

Alınmaz. 2021 yılındayız ve gerek tasarımsal anlamda, gerek performans anlamında geride kalmış durumda. Ayrıca güncelleme desteğinin de sonuna geldi.
Tasarımı 2020’de çıkan SE’de bile kullanılıyor. Performansı o kadar kötü değil ve 6S ve birinci nesil SE bile IOS 15 alırken iPhone 7’nin sonuna nasıl gelindi? IOS 16 ile sonlanır diye düşünüyorum.

Arkadaşın hevesini kırmaya gerek yok. iPhone kullanmak istiyor olabilir.

2500 TL olursa belki de. Senin ihtiyacına bağlı şimdi, günlük 2-3 saat ekrana bakıp kapatıyorsan sorun yok yeter. 5-6 saat götürmez.

Geri
Yukarı