iPhone neden alınır?

Android cihazlara göre daha uzun ömürlüler. Çünkü Android cihazlar en fazla iki yıl yazılım desteği alırken İPhone'lar en az beş yıl yazılım desteği alıyor. İşletim sisteminin stabilizesi de cabası.

Tamamen yazılımdan dolayı alınır alınacaksa. Yok işlemcisiymis yok ekranıymış hikaye. iOS hızlı, kullanışlı ve şık ve stabil bir işletim sistemi. Ayrıca uzun yıllar yazılım desteği veriyor Apple. Telefonların değeri de düşmüyor ikinci elde.

Herkes PUBG Mobile'in yüksek segment bir oyun olduğunu sanıyor ama Samsung Exynos 7904 gibi bir işlemcide bile HD ayarda 60 FPS alıyor.

5 yıldır aynı cihazı kullanıyorum şu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım. (iPhone7)

Bir sonraki telefonum sırf değişiklik olsun diye Android olacak tabii uygun fiyatlı bir iPhone modeli bulamazsam.

Kullananların çoğu memnun telefondan özellikle yazılımsal sıkıntı yaşamak istemeyenler için güzel bir sistemi var.

Servisi bazı istisnalar harici başarılı geri dönüş sağlıyorlar.

En büyük sıkıntısı pil yetersizliği bunu çözebilirlerse standart bir iPhone kullanıcısı 7-8 yıl cihaz değiştirmeden kullanabilir.(5 yıl sonunda pil yüzdem 75 siz düşünün artık)

Öyle ki evde 8 yıllık IP5, 7 yıllık IP5S var hala çalışıyorlar pil değişimi hariç hiç tamir görmeden aile büyüklerim tarafından kullanılıyorlar.

Yazılım günceliği uzun seviyede sanırım 5 yıl desteği vardı.

O yüzden iPhone alınır kullanılır uzun vadede parasını hak eden bir markadır.

2K telefon ile 10k telefonu karşılaştıran yok.
Örnek verirseniz sevinirim.
Ben orada genel konuştum. Bir çok insan uyduruk bir giriş seviyesi telefon alır sonra kötü çıkınca"Android çöp, en iyisi iPhone." der. Ama yine de size hak veriyorum. Onun dışında ama yazımda bir sorun yok.

Benim gözümde iPhone'lar o fiyatı hak etmiyor. Dolar ile de bir ilgisi yok. Apple ürünleri her zaman diğer ürünlerden pahalıdır. Kulaklık takmak istersin, aparat lazım. Macbook için ek aparat lazım. Apple ürünleri bence o fiyatı hak etmiyor bence ama insanlar niye bilmiyorum ama alıyorlar.

iPhone 5S kullandım 3-4 sene sadece sıkıntıdan değiştirdim. Çok sağlam oluyor vallahi hala sapasağlam çalışıyor çok dayanıklı ve uzun ömürlü.

Ben orada genel konuştum. Bir çok insan uyduruk bir giriş seviyesi telefon alır sonra kötü çıkınca"Android çöp, en iyisi iPhone." der. Ama yine de size hak veriyorum. Onun dışında ama yazımda bir sorun yok.
Benim gözümde iPhone'lar o fiyatı hak etmiyor. Dolar ile de bir ilgisi yok. Apple ürünleri her zaman diğer ürünlerden pahalıdır. Kulaklık takmak istersin, aparat lazım. Macbook için ek aparat lazım. Apple ürünleri bence o fiyatı hak etmiyor bence ama insanlar niye bilmiyorum ama alıyorlar.
Evet, tuzlu fiyatları var ancak malzeme kalitesi, kullanılan çip, kamerası, üzün ömürlülüğü, stabilitesi açısından çok çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı