iPhone telefon neden alınır, neden alınmaz?

Jailbreak atılmış bir cihaz ile genel IOS'u yorumlamak bayağı ilginç.

Hoşuna gidiyorsa alırsın, gitmiyorsa almazsın. Para senin paran. Başkalarının ne alacağına sürekli karışmak artık aşırı saçma bir hal aldı. iPhone alıyorsun birisi çıkıyor "çöp çayomi al". İnsanların hevesini kırmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz bilmiyorum. Bir şey insanın hoşuna gitmişse ve o şeyi kullanmak istemişse bırakın alsın. Karşılaştırma konularında gerekli karşılaştırmalar zaten yapılıyor. Her telefon aynı olacak diye bir kaide de yok.

O kadar para verilmez diyecek arkadaşlar gidip birkaç yüz milyar doları nereye harcadığımızı sorgulayabilir.

Vallahi ben 2010'dan beri iPhone kullanıyorum, Jailbreak atınca cihaza emin ol eksiklikleri giderebiliyorsun bir nevi dostum.

Evet bir tık Android'e kaçıyor gibi oluyor ama maalesef bunu yapaktan başka caren yok :)

Vallahi ben 2010'dan beri iPhone kullanıyorum, Jailbreak atınca cihaza emin ol eksiklikleri giderebiliyorsun bir nevi dostum.

Evet bir tık Android'e kaçıyor gibi oluyor ama maalesef bunu yapaktan başka caren yok :)
Geçtiğimiz aylarda bootra1n jb attım. Karanlık temadan başka güzel bir yanını göremedim. Jailbreak kullanmayı bilmediğim için de olabilir tabi bu. Ayrıca performans olarak da fark olduğunu söylemem lazım. Çoklu işlem performansında öncesine göre bir tık daha azalma mevcuttu.

Geçtiğimiz aylarda bootra1n JB attım. Karanlık temadan başka güzel bir yanını göremedim. Jailbreak kullanmayı bilmediğim için de olabilir tabii bu. Ayrıca performans olarak da fark olduğunu söylemem lazım. Çoklu işlem performansında öncesine göre bir tık daha azalma mevcuttu.

Açığından faydalanıyorsun elbette düşük olması normal hocam. Bu tema dışında watusi, unigram, rocket for Instagram kurarsanız eğer tadından yenilmez vallahi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı