Kas yapmak ne kadar zaman alır?

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 919
Ama YouTube'da Instagram'da görüyorum insanlar 1 ayda 15 günde güzel sonuçlar elde ediyor.
Evet hocam o da mümkün günde 3 kere spora gidip 5-6 öğün yemek yiyip kendinizi sadece spora endekslerseniz 15 günde hatrı sayılır sonuçlar sizde alırsınız ama değmez bana göre yarışmaya falan girmeyecekseniz bu denli çalışmak normalde değil.

Ama YouTube'da, Instagram'da görüyorum insanlar 1 ayda 15 günde güzel sonuçlar elde ediyor.
Sizin gibileri avlayan dolandırıcılardan ibaret o "kendine hoca diye hitap ettiren" insanlar. 1 ayda 15 günde maksimum, kondisyonunuz artar, vücut geliştiremezsiniz. Alın 199x-200x'ler arası yarışmalara katılmış bir insanın yani Serdar Aktolga'nın yorumu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizin gibileri avlayan dolandırıcılardan ibaret o "kendine hoca diye hitap ettiren" insanlar. 1 ayda 15 günde maksimum, kondisyonunuz artar, vücut geliştiremezsiniz. Alın 199X-200X'ler arası yarışmalara katılmış bir insanın yani serdar Aktolga'nın yorumu:

Tek istediğim yağlı göbek yerine az yağlı göbek karın kası falan istemiyorum.
Sizin gibileri avlayan dolandırıcılardan ibaret o "kendine hoca diye hitap ettiren" insanlar. 1 ayda 15 günde maksimum, kondisyonunuz artar, vücut geliştiremezsiniz. Alın 199X-200X'ler arası yarışmalara katılmış bir insanın yani serdar Aktolga'nın yorumu:

Mesela 15 tatilinde 2 haftada göbeğimi azıcık eritim daha göze güzel görünür bir hale getirmek amacım.

Tek istediğim yağlı göbek yerine az yağlı göbek karın kası falan istemiyorum.
Öyle bir şey olmuyor işte. Göbeğin ya yağlıdır, ya yağsızdır yani gerektiğinden aşırı zayıfsındır ya da kaslısındır. İdeal kilonun 7-8 kilo aşağısında da olmak isteyeceğini sanmıyorum. O zaman karın kası çalışıp yağ kütlesini kas kütlesine çevirmen lazım.

15 30 40 90 120 günde vücüt yapılmaz anlamıyorum protein al 30 günde yaparsın diyen arkadaş hangi kafada. Bu vücüt geliştirme işi vakit gerektiren bir iş bunu zaten 1 ay yapayım bırakıyım diye düşünüyorsanız hiç başlamayın bunu bir standart haline getirip günde 2 saatinizi ayıracaksınız sonuçları görmeye başladıkça zaten bağımlısı olacaksın. Kısaca 10 30 günde hiçbir şey yapamazsın süreklilik çok önemli.

Geri
Yukarı