Türkiye'deki kızlar neden egoist?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Twitter'da geçen günlerde bir tweet gördüm, sevgililerin o tweetin altına fotoğraflarını atabileceğini falan söylüyordu. Ben fotoğraflara bakınca şok oldum, Türkiye'de kızların yüzüne bile bakmayacağı erkeklerle hayatı doya doya yaşıyorlar, zenginler mi? Hayır. Yakışıklılar mı? Hayır ve kas da yok. Ne var biliyor musunuz? Çok güzel kalpleri ve karakterleri var. Bunu çektikleri fotoğrafları gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz. Ben Türkiye'de bir tane bile böyle örnek görmedim. Dış görünüşünü beğenmediği bir insandan hoşlanabilir ama bu sefer de çevre yakıştırmıyor diye ayrılıyorlar (benim gördüklerim). Umarım bu düzen en kısa süre içerisinde değişir. Eğer ben yanlış düşünüyor isem bunu belirtin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka derdin olmasın dostum.

İnsanların kedi köpek gibi sokakta cinsellik yaşaması için gerekli zemini hazırlamaya hizmet etmek ne kadar doğru bilemeyeceğim. Yavaştan başladı zaten... 😖

Türkiye'de kızlar neden egoist, şöyle anlatayım. Şimdi Türkiye'de işi gücü cinsellik olmuş büyük bir kitle var, maalesef. Bu kitle önüne gelen kıza (Tek şart, nefes almaları) sosyal medya üzerinden bir takım ilgi belirtisi gösteriyorlar. Sonra da afedersiniz ama kızların büyük bir çoğunluğu kendini bir b*k sanıyor.

Türkiye'de kızlar neden egoist, şöyle anlatayım. Şimdi Türkiye'de işi gücü cinsellik olmuş büyük bir kitle var, maalesef. Bu kitle önüne gelen kıza (Tek şart, nefes almaları) sosyal medya üzerinden bir takım ilgi belirtisi gösteriyorlar. Sonra da afedersiniz ama kızların büyük bir çoğunluğu kendini bir b*k sanıyor.

Kesinlikle, önüne gelene yürüyen bir kitle var, neyin açlığı bu belli değil!

Bunun nedeni Türkiye'de erkeklerin büyük bir kısmının abazalıktan başka bir şey yapmamasıdır. E bu abazalar da kızlara tabiri caizse yavşadıkları için kızlarda kendilerini bir şey sanıyorlar. Özgüven tavan yapıyor yani. Bundan dolayı da değişik bir şekilde düşünüyorlar.

Egoist yazısını görünce "egoizim" diye bir ideoloji var zannettim bir an. Bu konu ile ilgili bir konu açmıştım isimleri farklı olsa da egoist kızlarda kendini prenses gibi görüyor.

Piyasada çok fazla zengin abaza olunca cinsel içgüdüleri daha yüksek şeyler arıyor. E sonra ego başlıyor. Ta ki o Ukraynalı kız gelipte gerçek güzelliği gösterdiği an. Kusura bakmayın ama Ukrayna ve Rusyalı kızlar bizim halkımızın yarısından daha iyi nedense. Suriyeliler gelmesin bunlar gelsin. AntiFeminist Level 99+.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı