Linux vs Windows Anketi

Linux vs Windows

• Oy verenlerin toplamı
    230
Siz OS'un içinde mahsur kalmışsınız. Az önce ulaştırılan Rehber Link'lerinden Arch'a geçip deneyin. Açamamanıza ihtimal dahi vermiyorum. Hatta @LittleWarlocc bir de Crack'li GOW oynuyor.

Oha, Forza Horizon 4'un calismamasini anlarim da God of War Linux'da cok iyi calisiyor. Steam'den indirip Proton Proton 7.0-5 secip acilis yerine de "gamemoderun %command%" yazmaniz yeterli.

Oha, Forza Horizon 4'un calismamasini anlarim da God of War Linux'da cok iyi calisiyor. Steam'den indirip Proton Proton 7.0-5 secip acilis yerine de "gamemoderun %command%" yazmaniz yeterli.
Hocam denedim cidden başaramadım, açtığım konunun linkini atsam ceza alır mıyım?
(gamemode'da kurdum.)

.NET Framework eğer çağ dışı bir Windows kullanmıyorsanız zaten kurulu gelir. En son ne zaman Visual C++'ya da .NET Framework kurmam gerektiğini hatırlamıyorum bile. Belki Windows 7'dir.

Daha dun orijinal is lisansli Windows 10 bir PC'ye VirtualBox kurmayi calistim yine .NET falan filan istedi.

Daha dun orjinal is lisansli windows 10 bir pc'ye virtualbox kurmayi calistim yine .Net falan filan istedi.
Aynı şeyi kullandığımızı düşünmüyorum, bir sorun olmuş olmalı. Hem Virtualbox, hem VMWare kullandım yukarıda yazdığı için söylüyorum zamanında LoL'de açtım. Gerçekten hiç .NET istediğini hatırlamıyorum.

Sadece Debian'da yasadim bu olayi.
Pacman ve Portage'de boyle bir şey olmuyor.

Vallahi sorun falan yoktu bilgisayarda. Ayni seyi evimdeki bilgisayarimda da yasiyordum hep.

Linux insani zorlamiyor, aliskanlik zorluyor.
Terminal = Kolaylik
Fan hizi icin GUI uygulamalarda var.

Yanlislikla EFI bolumunu silmek gayet mumkun. Hangi kodlarmis o bootrec kodlari?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…