Linux vs Windows

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yapacağım. Sıkıntı çıkar mı?

Windows daha hantal bir sistem ama her şey ona uyumlu olduğu için Windows'a maalesef muhtacız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yapacağım sıkıntı çıkar mı?

Sanal makine gibi bir yavaşlamayı kastediyorsanız sıkıntı çıkmaz. Dual Boot ile sorunsuz kullanırsınız.

Peki bu ikisi arasında nasıl geçiş yapıyoruz PC açılınca menü mü geliyoır?
Evet öyle oluyor. Attığınız videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Normal Linux Mint kurulumundan farkı yok, sadece kurulum sırasında "Windows'un yanına kur" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

Windows ezer geçer tartışmam bile.

Geçmene gerek yok, zaman kaybı olur senin için.

Buradaki arkadaşlara tavsiyem, o w*ndows mağaranızdan çıkın, sonra Linux'a çamur atarsınız.
@yavuzcar1 bende sizin gibi Valorant oynuyorum ve Dual Boot olarak Linux Mint kullanıyorum, sizde öyle yapın, bilip bilmeden Linux'a çamur atanları umursamayın.

Buradaki arkadaşlara tavsiyem, o w*ndows mağaranızdan çıkın, sonra Linux'a çamur atarsınız.
@yavuzcar1 bende sizin gibi Valorant oynuyorum ve Dual Boot olarak Linux Mint kullanıyorum, sizde öyle yapın, bilip bilmeden Linux'a çamur atanları umursamayın.
Hocam siz Yusuf İpek'in element sunucusunda sizinle aynı profil fotoğrafını paylaşan biri var. O siz misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı