LoL Nasıl Bırakılır?

Ne kadar doğru bir öneri olmasa da oyun içinde olabildiğince küfür edin. Perma yani kalıcı engel yiyene kadar devam ettirin bu eyleminizi. Zaten oyundan soğuyorsunuz sonrasında.

Yazıldı mı bilmiyorum ama ben hesabı satarak bıraktım. Sonuçta silsen de dayanamaz geri yüklersin ama satınca geri oynamak için hesap açman o kadar kasman gerekecek o yüzden uğraşamaz bırakırsın.

Arkadaşım buda sigara gibi bir şeydir. Bıraktım deyip silip bir daha oynamayacağını kafaya koymadığın sürece tekrar tekrar indirip oynayacaksın.

Arkadaşların da dediği gibi oyuna ayırdığın zamanı başka bir şeye ayırırsan çok rahat bırakabilirsin. Ben 2013 yılından beri oynuyordum ama son 2 senedir sadece arada sırada aram oynamak için giriyorum, ki onda da maçın ortasında sıkılıp çıkıyorum çoğu zaman. Çizgi roman ve manga okumak daha çok cezbediyor beni. Bir de yeni nesil rekabetçi oyuncuların konuşma ve oyun tarzları hoşuma gitmediği için de rekabetçi oyunları oynamayı bıraktım şahsen. Bu hikayeli oyunlara başlama konusunda arkadaşların çoğuna katılıyorum, açık dünya içerikli oyunlar hakikaten çok sarıyor ve moba tarzı oyunları pek aramaz oluyorsun. :)

Aldığım bozgunlar aklıma geliyor, soğuyorum. İlk olarak kendini oyuna girmek zorunda olmadığına ikna et. Elbet LoL'deki "görevler"den başka yapman gereken asli görevlerin vardır, her oynaya bastığında bunlar aklına gelsin.

Günümün tüm boş zamanını LoL oynayarak geçiriyodum. 1 sezonda 3000 maç attığım oluyordu. Perma ban yedim yeni hesap kasmak çok sıkıcı olduğu için bıraktım 6 aydır girmiyorum LoL'e.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı