Neden NVIDIA ekran kartları tercih ediyorsunuz?

Yazılım. Android bir telefon yerine iPhone tercih eden biri gibi düşünün. AMD saf güç olarak fiyatına göre çok daha iyi kartlar üretiyor olabilir fakst NVIDIA'nın yazılımı ve teknolojileri çok daha iyi.

Yazılım ve teknojileri sebebiyle. AMD hala daha yazılım konusunda taş devrini yaşıyorken NVIDIA gün ve gün daha da geliştiriyor kendini. DLSS teknolojisinin bu kadar başarılı olması ve AMD'nin hep NVIDIA'yı geriden takip etmesi de tercihe bir örnek. AMD donanım ve saf güç olarak iyi olsa bile konu yazılıma geldiğinde AMD gerçekten taş devrini yaşıyor hala gelişemedi.

AMD kartlar kötü olduğu için.
Her hafta mavi ekranla mı uğraşayım oyundayken oyunun bir anda kapanıp sürücünün hata vermesiyle mi? Yoksa zaten yılda 2 tane çıkardıkları sürücülerden birinin bozuk gelme ihtimalinin %50'den bile fazla olmasına mı? TOFAŞ arabalardan bile daha fazla sorun çıkarıyor olabilir.

Zamanında kullandım ve yaşadıklarım bu şekilde. Düzeltmiş olabilirler diyebilirsiniz. Kullanan tanıdıklarım var. Düzeltmemişler. Hala bozuk.

Neden NVIDIA? Aynı performanstaki AMD ekran kartları daha ucuz. Hatta yarı fiyatına geldiği bile oluyor. Neden NVIDIA tercih ediyorsunuz?

NVIDIA ile başladım, memnun kaldım. NVIDIA ile bitireceğim. Ayrıca RT için de tercih ediyorum, ve bir gün yayıncılık başlarsam diye tutuyorum sistemde.

Geri
Yukarı