Neden Tanrı'ya ihtiyaç duyarız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sözler Köşkü çürüttü ya, oradan biliyor.
O videosunu izledim de, çıldırdım ya. 10 kelimesinden 11'i yanlış adamın :D
Bu arada arkadaş "içi boş teori" diyor da, daha teorinin anlamını bilmiyor :D
1641648244044.png

Eki Görüntüle 1264304
Evrim boş bir teoridir. Araştırmanızı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne? Ne çürütülmüş mü? Ciddi misin? Hadi çürüt bekliyorum. Hadi? Kanıt at. Sana burada 100 adet, bak en az 100 adet ulusal makale atarım. Sen bana anca "İslam" sitelerinden makaleler atarsın. Onlarında tek bildiği evrimin maymundan ibaret olduğudur. Sen daha bitkilerin, insanların evrimleşme stillerini bile araştırmamışsın gelmiş buraya "çürütülmüş" yazıyorsun.

Hepinize tek tek yanıt veremeyeceğim hepiniz okuyun.
Teorinin öne sürdüğü ‘evrim mekanizmaları'nın gerçekte evrimleştirici bir etkiye sahip olduğunu gösteren bilimsel hiçbir bulgu yoktur.
Fosil kayıtları, evrim teorisinin öngörülerinin tam aksine bir tablo ortaya koymaktadır.

Eki Görüntüle 1264304

Hahah siz bayağı komiksiniz ama.

Teorinin öne sürdüğü ‘evrim mekanizmaları'nın gerçekte evrimleştirici bir etkiye sahip olduğunu gösteren bilimsel hiçbir bulgu yoktur.
Fosil kayıtları, evrim teorisinin öngörülerinin tam aksine bir tablo ortaya koymaktadır.

Hahah siz bayağı komiksiniz ama.

Ne demek hiçbir kanıtı yok yahu çıldırıyorum tamam makro ölçekte çok uzun olacağı için ömrümüz yetmiyor ancak mikro ölçekte kanıtlanmıştır evrim neyi iddia ediyorsun?

Kanıt yok? Kanıt istiyorum kanıt! Yok tabloymuş da, yok oymuş. Bana kanıt at kardeşim. Bana bağlantı at. Ulusal bir makalenin bağlantısını at. Yazıyı eğik yapıp saçma sapan şeyler söylemekle olmuyor. Kendin iddia ediyorsun kendin kanıt koyamıyorsun.
İnsanların Evrimi yüzlerce kez kanıtlandı. Hatta binlerce kez.
Kaplumbağanın Evrimini de kanıtlandı.
Bitkilerinin çoğunluğunu Evrimi de kanıtlandı.
Uzar gider bu liste. Sen gelmişsin "yok tablo, yok o" diye zırvalıyorsun.
mikro ölçekte kanıtlanmıştır evrim neyi
Arkadaş sanırım Virüslerin Mutasyon geçirmesini Tanrıya bağlıyor.

Ne? Ne çürütülmüş mü? Ciddi misin? Hadi çürüt bekliyorum. Hadi? Kanıt at. Sana burada 100 adet, bak en az 100 adet ulusal makale atarım. Sen bana anca "İslam" sitelerinden makaleler atarsın. Onlarında tek bildiği evrimin maymundan ibaret olduğudur. Sen daha bitkilerin, insanların evrimleşme stillerini bile araştırmamışsın gelmiş buraya "çürütülmüş" yazıyorsun.

Evrim ve evrim teorisi farklı şeylerdir dostum evrim zaten bilimsel bir şekilde kanıtlanmıştır fakat evrim teorisinin bilimsel olarak hiçbir geçerliliği yoktur eğer işlevsiz kısımlardan falan bahsedeceksen gayet bilimsel kanıtlar sunarım :)

Pekii neye inanıyorsun çürütülmüş ve boş bir teori olan ve sadece Darwin klup üyelerinin inandığı evrime mi?
Evrim inanç değil Tanrı'nın yaratma şeklidir. Evrim diyince herkesin aklına ateizm geliyor ama Müslüman Evrimcide olabilir. (Benim gibi)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı