Okulda zorbalık görüyorum

Fiziksel şiddet olmuyorsa dayanman gerekiyor. Başka sınıflardan arkadaş edinmeyi deneyebilirsin. Koca okulda illaki senin gibi kişiler vardır.

Fiziksel şiddet olmuyorsa dayanman gerekiyor. Başka sınıflardan arkadaş edinmeyi deneyebilirsin. Koca okulda illaki senin gibi kişiler vardır.
Fiziksel yaparlar mı bilmiyorum. Çünkü geçen sene okula pek gitmedik. Gittiğimiz de ise sınıfları bölüyorlardı yani onlarla tanışmamıştım. Bu sene bir kaç haftadır aynı ortamdayız. Fiziksel şiddet olur muhtemelen hatta çocuk vuracaktı ama ben alttan alıp uzak durduğum için bir şey yapamadı.

Fiziksel yaparlar mı bilmiyorum. Çünkü geçen sene okula pek gitmedik. Gittiğimiz de ise sınıfları bölüyorlardı yani onlarla tanışmamıştım. Bu sene birkaç haftadır aynı ortamdayız. Fiziksel şiddet olur muhtemelen hatta çocuk vuracaktı ama ben alttan alıp uzak durduğum için bir şey yapamadı.

Fiziksel şiddet ise değişir bunlar erkek mi kızmı sana dalaşanlar.

Okulumuzun rehberlik öğretmeni kim onu bile tam bilmiyorum. ✨ ama çıkabilecek sonuç ve tahminlerim beni çok korkutuyor. O yüzden danışamıyorum.

Bence gitmelisin bazi arkadaşlarım gitti ce bayağı olumlu sonuç aldılar ne gibi olumsuz sonuçtan korkuyorsun?
Erkekler tabii ki.

Masum insana vurmak hff sinirlenmeyeceğiz.
Haksızlığa gelemiyorum hepsi elimde kalırdı kim olursa olsun masum birine vurulmasina tahammülüm yok.

Bence gitmelisin bazi arkadaşlarım gitti ce bayağı olumlu sonuç aldılar ne gibi olumsuz sonuçtan korkuyorsun?
Şimdi ben pek müslümanlığa sıcak bakmıyorum. Ve sınıftakilere de bir şekilde yayıldı bu. Ailemin kulağına giderse diye çok korkuyorum beni öldürürler: ') Çocuklar orda söylerse diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı