Sevdiğim kıza yazsam mı yazmasam mı?

1EEDD1

Decapat
8. sınıfta sevdiğim bir kız vardı. Ona açıldım tüm sınıfın karşısında. Sessiz ama mutlu gibiydim. Sonra sınav olduğu için daha konuşmadım, utandım onla konuşmaya. Şu anda farklı okullardayız. Geçen hocalarımız cağırdı, okula gittiğimde birbirimize bile bakmadık, konuşmadık. Şu anda her gün onu duşunup rüyamda görüyorum. Onunla konuşsam mı? Konuşmasam, ıçımde mı tutsam? Çok kararsızım.

Bence konuş. Sonuçta anladığım kadarıyla bir arkadaşlığınız da yok şu anda. Yani kaybedecek hiçbir şeyin yok.

Önünde 2 tane yol var;

1. yol; kıza açılmazsın ve belki de ömür boyu bunun hüznüyle yaşarsın.

2. yol 1. ihtimal; kıza açılır seni reddeder sende önüne bakarsın,
2. yol 2. ihtimal; kıza açılırsın ve onunla çıkarsın.

Sen seç ama açılmak daha iyi zira ilerleyen yaşlarda kendine "denedik ama yapamadık " diyebilip avutabiliyorsun.

Önünde 2 tane yol var;

1. yol; kıza açılmazsın ve belki de ömür boyu bunun hüznüyle yaşarsın.

2. yol 1. ihtimal; kıza açılır seni reddeder sende önüne bakarsın,
2. yol 2. ihtimal; kıza açılırsın ve onunla çıkarsın.

Sen seç ama açılmak daha iyi zira ilerleyen yaşlarda kendine "denedik ama yapamadık " diyebilip avutabiliyorsun.

Tamam deneyeceğim ama ne yazıcağıma bılmıyorum :D
Konuşmayı dene evlat.

Tamam.
Bence konuş. Sonuçta anladığım kadarıyla bir arkadaşlığınız da yok şu anda. Yani kaybedecek hiçbir şeyin yok.

Tamam teşekkür ederim.

Ben dün sabah ağlayarak, intihar (cidden) etmeyi düşünüyordum, O'na ilk defa yazdım ve dünyanın en mutlu insanı olarak yatağıma girdim. Karar senin işler herkes için aynı gidecek diye bir kural yok.
8. sınıfta sevdiğim bir kız vardı. Ona açıldım tüm sınıfın karşısında. Sessiz ama mutlu gibiydim. Sonra sınav olduğu için daha konuşmadım, utandım onla konuşmaya. Şu anda farklı okullardayız. Geçen hocalarımız cağırdı, okula gittiğimde birbirimize bile bakmadık, konuşmadık. Şu anda her gün onu duşunup rüyamda görüyorum. Onunla konuşsam mı? Konuşmasam, ıçımde mı tutsam? Çok kararsızım.

Geri
Yukarı