The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abartıldığı kadar iyi değil buna ben de katılıyorum fakat oynarken oyunun büyük bir kısmında ben sıkılmamıştım.

Merhaba, geçen ay oyuncu bilgisayarıma The Witcher 3 yükledim ancak oyun beni bir türlü sarmıyor o kadar şişiriliyor ki oynamak için bir şans vermek istiyorum ama sürekli oyunun sıkıcılığından kapatıyorum. Çünkü her şey çok tekdüze geliyor 2-3 tane vuruş çeşidi olması grafiklerinin ve karakterlerin basitliği... Gerçekten soruyorum bu oyunu Doom Eternal, Tom Clancy's The Division, DMC, BioShock ve Detroit gibi hikayesi, atmosferi ve oynanışıyla The Witcher'ı gölgede bırakan oyunlara karşı kaliteli kılan ne?

Size tavsiye olarak Dishonord ve The Elder Scroll V: Skyrim oyunlarını tavsiye edeceğim.

Merhaba, geçen ay oyuncu bilgisayarıma The Witcher 3 yükledim ancak oyun beni bir türlü sarmıyor o kadar şişiriliyor ki oynamak için bir şans vermek istiyorum ama sürekli oyunun sıkıcılığından kapatıyorum. Çünkü her şey çok tekdüze geliyor 2-3 tane vuruş çeşidi olması grafiklerinin ve karakterlerin basitliği... Gerçekten soruyorum bu oyunu Doom Eternal, Tom Clancy's The Division, DMC, BioShock ve Detroit gibi hikayesi, atmosferi ve oynanışıyla The Witcher'ı gölgede bırakan oyunlara karşı kaliteli kılan ne?

Karşılaştırdığın oyunlar Witcher 3'ün yanından geçemez bu arada. Doom sadece oynanış var hikaye 0, division söylemeye gerek yok zaten çöp, DMC sadece oynanış, BioShock hikaye güzel olsa bile not okumaya vaktim yok adamakıllı anlat hikayeni, Detroit ise film :D.

Oyunu biraz oynadım. Oyun güzel fakat, bazılarının abarttığı kadar değil. Daha iyi oyunlar görmüşümdür.

2 saatle zaten karakterleri çözemezsin ki. Bu oyun Bioshock gibi hızlı oyun değil.
Boş boş ön yargıyla başlıyor sonra oyun kötü oluyor. Gayet kaliteli oyun bi de saçma sapan örnekler yazmış oyunların neredeyse hiçbirinin alakası yok Witcher ile.

Ben bi 10 saat kadar oynamışımdır düzelecek diye. Ama o kadar sıkıldım ki sonunda, dedim yeter ben buna daha fazla zaman harcamak istemiyorum. Benim için bugları saymazsak oynanış açısından Cyberpunk 2077 CD Project Red'in daha iyi bir oyunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı