The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Alfred Lafonde iste kardesim bu Witcher nasil bir oyunsa haterlerini böyle cildirtiyor. 2015 senesinde cikti bir de bu oyun. Boyle oyuna sahip cikmak lazim.
@cortex47 bir oyunu 2 saat ile yargilayan birisine ne diyeyim? Ooo helal falan diye alkis tutmami beklemiyorsun herhalde.

Bu forumda da 2 saat oynayıp aklınca W3 gömmeye kalkmak, "ne yapıyor da böyle anılıyor" gibi üsten bakan kendini bir halt sanan tavırlar moda olmuş.

Koca oyun dünyası boş yere ödüllere boğmadı, editörlerden boş yere bu kadar yüksek inceleme notları almadı. Keza bu oyun TLOU2'ye kadar en çok ödül toplayan oyundu. Şu ukala hal, hareketleri bir salın artık.

@Alfred Lafonde iste kardesim bu Witcher nasil bir oyunsa haterlerini böyle cildirtiyor. 2015 senesinde cikti bir de bu oyun. Boyle oyuna sahip cikmak lazim.
@cortex47 bir oyunu 2 saat ile yargilayan birisine ne diyeyim? Ooo helal falan diye alkis tutmami beklemiyorsun herhalde.
Sizin tavrınız ve karakteriniz aşağılama kompleksi üzerine kurulmuş yazık gerçekten anlamamakta ısrar ediyorsunuz üstelik hatanızı kabullenin en azından.

Bu forumda da 2 saat oynayıp aklınca W3 gömmeye kalkmak, "ne yapıyor da böyle anılıyor" gibi üsten bakan kendini bir halt sanan tavırlar moda olmuş.

Koca oyun dünyası boş yere ödüllere boğmadı, editörlerden boş yere bu kadar yüksek inceleme notları almadı. Keza bu oyun TLOU2'ye kadar en çok ödül toplayan oyundu. Şu ukala hal, hareketleri bir salın artık.

Siz de sizin sevdiğiniz şeyleri sevmeyen insanları salın artık. Beğenmediyse beğenmemiştir. Normal olarak da sormuş saydığı oyunlara karşı kaliteli kılan ne diye. Bunu ukala olarak algılamak sizin hatanız.

Witcher iyi oyundur değildir, bunu bilemeyiz ama dünyanın oyuncuları en çok bölen oyunu olduğu ortada. Ben sevenleriyle sevmeyenlerinin bu kadar zıtlaştığı bir oyun daha görmedim ömrümde, kaldı ki bana hitap eden bir oyun da değil. Ama bu oyunu kötü bulduğum anlamına da gelmez.

Oyunu delicesine seven bir kesim var ki oyuna gelen en küçük eleştiride bile kudurup duruyor. Böyle bir fanatiklik olamaz. Yarım yamalak çıkıp vadettiği pek çok şeyi veremeyen Cyberpunk faciasını bile savunmuştu böyle insanlar, sonra niye oyunlar tam çıkmıyor diye de sitem edip duruyorlar. E sana müstahak be kardeşim.

Oyun "kıskanılmaz" kardeşim. Oyunu oynarım, beğendiysem "beğendim", beğenmediysem "beğenmedim" derim. Ben normal oyuncuyum. Oyun yapımcısı olsam başkasının yaptığı oyunu kıskanırım belki, tamam. Oyuna oldukça heyecanlı başladım bu arada, herkes oynamış beğenmiş ben de oynayayım diye. Beğenmedim, bu kadar. Oyunun yapıldığı bütçe de beni zerre ilgilendirmez. Benim için (kişisel fikrim, altını çizerek söylüyorum) oyun iyi veya kötüdür. Bütçe önemli değildir.

Ya kıskanmakla ne alakası var olayı nereye götürüyorsun. Siz var ya birilerinin reklamına göre içerik seversiniz anca. Kendiniz adam akıllı sevseydiniz niye diğer oyunlara göre sıkıcı başladığını sorduğumda en azından adam akıllı cevap verirdiniz. Kıskanıyorsun deyip kaç sen...

Oyun "kıskanılmaz" kardeşim. Oyunu oynarım, beğendiysem "beğendim", beğenmediysem "beğenmedim" derim. Ben normal oyuncuyum. Oyun yapımcısı olsam başkasının yaptığı oyunu kıskanırım belki, tamam. Oyuna oldukça heyecanlı başladım bu arada, herkes oynamış beğenmiş ben de oynayayım diye. Beğenmedim, bu kadar. Oyunun yapıldığı bütçe de beni zerre ilgilendirmez. Benim için (kişisel fikrim, altını çizerek söylüyorum) oyun iyi veya kötüdür. Bütçe önemli değildir.
Beğenmeyen adama kıskanıyorsun diyorlar abi bu neyin kafası ben çözemedim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı