The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Detroit ve The Division yazdım alaka kurdun da Doom Eternal'a mı takıldın. Hikaye ve oynanış kalitesinden bahsettiğimi anlamadınız mı?😀😃

Bu oyun Witcher 2'den sonra geldi fakındaysan ve aşırı bir bütçe ile yapılmadı. Zamanına görede çok iyi oyundu ve görselliği hala daha güzel. Buna rağmen hikaye kalitesi, yan görevler vs çok iyi bir de DLC'ler var biraz anlayarak yavaş yavaş oynarsan belki sevebilirsin.

Oyunun ilk 15 leveli boş gelir sonra açılıyor.

Detroit ve The Division yazdım alaka kurdun da Doom Eternal'a mı takıldın. Hikaye ve oynanış kalitesinden bahsettiğimi anlamadınız mı?😀😃

Düşün işte karşılaştırdigin örnekler o kadar saçma olunca sorayım dedim cevap gelmedi. Boş bir karşılaştırma oyunu beğenmedim bana hitap etmedi desen tamam ama elma ile armut kıyaslanamaz.

Boş boş ön yargıyla başlıyor sonra oyun kötü oluyor. Gayet kaliteli oyun bi de saçma sapan örnekler yazmış oyunların neredeyse hiçbirinin alakası yok Witcher ile.
İlla rol yapma oyunlarıyla mı karşılaştırmak zorundasın senin için mekanikler, veya oyunda karakterin kompatındaki sıradanlıklar dikkat çekmiyor mu. Ben tüm oyunlar içinde değerlendiririm bu değerlendirmeyi de senin saçma sapan "Rol yapma oyunu olsun" diye bir kriter belirlemem üstelik diğer oyunlar ilk saatlerde sıkmazken bu kadar "Başyapit" diye sunulan bir oyunun sıkıcılığı hiç mi garip gelmiyor üstelik bu konuda yalnız olmadığımıda kendi görüşün dışındakileri okursan görürsün.

2 anca olmuştur.
Herkes sevecek diye bir şey yok fakat oyunun daha başlarında olduğun için sıkılıyor olman da muhtemel. Ben oyuna ilk başladığımda düz aksiyon oyunu kafasında oynadığım için 2-3 saat oynayıp sıkılıp bırakmıştım. Yeniden şans vermeye karar verdim ve RPG oyunu olduğunun farkında olarak, seviye kasarak ilerlediğimde oyunu çok aşırı sevmiştim. Oyunda 250+ saatim var. Oyunun karakterleri olsun, hikayesi olsun, diyaloglar olsun, RPG yönü olsun çoğu yönden çok kaliteli bir yapım. Yine de witcher da rdr2 de GoW da ve benzeri oyunlar bana göre başyapıt olmasına rağmen bazı oyuncular tarafından sevilmeyebiliyor. Biraz daha şans vermeni tavsiye ederim, olmuyorsa sal gitsin dostum

@cortex47 senin de okudugunu anlamaman komik nereden baksan. Bir oyunu 2 saat oynayarak sıkıcı damgasi vuran adama bir sey demiyorsunuz.

Arkadaşa "evlat" demişsiniz. İlk tümceniz oldukça kaba. Ben de 2 saatte anlaşılamayacağının farkında olarak daha fazla oynadım zaten. Ama ilk tümceniz küçümseme amaçlı, bunu kabul edin. Bu da hiç ama hiç hoş değil.

İlla rol yapma oyunlarıyla mı karşılaştırmak zorundasın senin için mekanikler, veya oyunda karakterin kompatındaki sıradanlıklar dikkat çekmiyor mu. Ben tüm oyunlar içinde değerlendiririm bu değerlendirmeyi de senin saçma sapan "Rol yapma oyunu olsun" diye bir kriter belirlemem üstelik diğer oyunlar ilk saatlerde sıkmazken bu kadar "Başyapit" diye sunulan bir oyunun sıkıcılığı hiç mi garip gelmiyor üstelik bu konuda yalnız olmadığımıda kendi görüşün dışındakileri okursan görürsün.
Birader 2 saat oynamışsın hiç oynamamışsın ne sıradanlığı? Bu oyun 2015 oyunu. Böyle RDR2 gibi fizikler bekleme bütçesi de fazla değildi. Özenle yapılmış mekanlar hikaye karakterler var ve sen tersini söylüyorsun. Oyundan gram anlamıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı