The Witcher 3 sıkıcı bir oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@cortex47 evet. Oyunu iki saat oynayan birisi oyunu gelip burada gömen konusunu açıyor. Sonra biz de alkış tutmayınca arkadaşa yok hatanı kabul et falan falan :D Senin hakaret etmeni saymıyorum bile. Evet kardeş, kendinize başka yerde alkış tutacak birisi bulabilirsiniz. Technopat diğer forumlara benzemez. Bir şeyi savunuyorsak da eleştiriyorsak da deneyimleyip yapıyoruz bunu.
@Alfred Lafonde oyunla siyaseti bir tutana bir şey diyemezsin :D

Yav bu siyaset mi? Giydikçe açılan ürün mü? Oyun bu oyun. Her saat aynı şeyi görmüyorsun. Ne alakası var siyasetle oyunun? Oyun eğlenceli hale geliyor oynadıkça. Hala daha balon demeye devam ediyorsunuz bu kadar kinci olunmaz.

Kardeşim neden anlamamakta ısrar ediyorsun? Oyun bu oyun dediğin gibi, neden kin besleyeyim ben bir oyuna? 38 lira para verdim zamanında, para bile değil. BANA GÖRE bir oyun eğlenceliyse eğlencelidir, değilse değildir. Ben sana bir kez bile sordum mu "Neyini seviyorsun bu oyunun?" diye? Sormadım. Neden? Çünkü bu senin fikrin.

Kardeşim neden anlamamakta ısrar ediyorsun? Oyun bu oyun dediğin gibi, neden kin besleyeyim ben bir oyuna? 38 lira para verdim zamanında, para bile değil. BANA GÖRE bir oyun eğlenceliyse eğlencelidir, değilse değildir. Ben sana bir kez bile sordum mu "Neyini seviyorsun bu oyunun?" diye? Sormadım. Neden? Çünkü bu senin fikrin.
Hiçbir yerde bana göre yazmıyor ama? Ya sen anlamakla ısrar ediyorsun ya da anlama problemin var.

@cortex47 eleştirmek farklı, gömmek farklı. Sizinki eleştiri olmuyor :) Eleştirene de zaten bir şey demeyiz. Adam 10-15 saat oynamıştır, ona hitap etmiyordur. Eyvallah, farklı oyuna bak der geçerim. Ama sizinki 2-3 saat oynayıp bir de oyunu gömen konu açıyorsanız da gelen tepkilere de bir şey demeyeceksiniz kardeşim. Herkes sizinle aynı düşünmek zorunda değil.

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler Sayın cortex, @350070 @Boranity ve diğer bir kaç arkadaş ne sorduğumu anlayıp cevaplandırdığınız için saolun. Siz sorumu gayet iyi anlasanızda @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ve RdR2 Fatih 2 saat oynayıp yargılamamdan rahatsız olmuş ancak asıl sorumun diğer oyunların(Ac valhalla), (God of war)(vb.) niye 2 saate sıkmadığını bu oyunun niçin bu kadar bıktırdığını anlatamamışlar. Bana dönüp dolaşıp aynı cevabı vererek bir de küçümseyici bir şekilde evlat da dediler ama bunun gibilerle reel de karşılaşınca şişirilen topların arkasından koşan yani reklamı yapılan övülen oyunu seven tipler olduğunu çok rahat anlıyorum. İlgi gösterip adam akıllı soruma cevap veren herkese teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler Sayın cortex, @350070 @Boranity ve diğer bir kaç arkadaş ne sorduğumu anlayıp cevaplandırdığınız için saolun. Siz sorumu gayet iyi anlasanızda @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ve RdR2 Fatih 2 saat oynayıp yargılamamdan rahatsız olmuş ancak asıl sorumun diğer oyunların(Ac valhalla), (God of war)(vb.) niye 2 saate sıkmadığını bu oyunun niçin bu kadar bıktırdığını anlatamamışlar. Bana dönüp dolaşıp aynı cevabı vererek bir de küçümseyici bir şekilde evlat da dediler ama bunun gibilerle reel de karşılaşınca şişirilen topların arkasından koşan yani reklamı yapılan övülen oyunu seven tipler olduğunu çok rahat anlıyorum. İlgi gösterip adam akıllı soruma cevap veren herkese teşekkür ediyorum.
Bana kaçıyor diyene bak sen hele. Şimdi git o oyunu sil. Çünkü o oyunu hak etmiyorsun.

@cortex47 evet. Oyunu iki saat oynayan birisi oyunu gelip burada gömen konusunu açıyor. Sonra biz de alkış tutmayınca arkadaşa yok hatanı kabul et falan falan :D Senin hakaret etmeni saymıyorum bile. Evet kardeş, kendinize başka yerde alkış tutacak birisi bulabilirsiniz. Technopat diğer forumlara benzemez. Bir şeyi savunuyorsak da eleştiriyorsak da deneyimleyip yapıyoruz bunu.
@Alfred Lafonde oyunla siyaseti bir tutana bir şey diyemezsin :D

1. Ben hakaret etmedim.
2. Oyunla siyaseti bir tutmuyorum, örnek veriyorum. Bunu anlamakta bile güçlük çekiyorsunuz.
3. Kimse sizden alkış tutmanızı beklemedi.
4. Sizin savunmanız daha ziyade fanboyluk seviyesinde. Arkadaş neden diye soruyor, tamamen yanlış yere odaklanıp 2 saatte anlayamazsın diyorsunuz. E iki saatte dünyanın zevkini veren oyun da var mesela? Sadece sizi neden eğlendirdiğini söyleyeceksiniz o kadar. Konuyu açan arkadaş bunu soruyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı