Witcher 3 çok sıkıcı

Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biridir.
İlk bende pek ısınamadım ama böyle bi senaryo ince detaylar müzikler görevler efsane...

Geçenlerde almıştım indirdim dün bugün girdim ama çok sıkıcı geldi.
Oyun acaba ilk başta böyle mi oluyor?

Önce 1 ve 2'yi oynaman lazım. 1'in özetini izlesen yeter, birazeski bir oyun ama 2'yi oyna.

Bilmediğin bir dünyanın sonundan başlamak sıkıcı gelir. Sonra zaten aksiyonla beraber senin yaptığın seçimlerle dizi gibi oynarsın.

Oyunun aslında girişi, atmosferi de etkileyici ama bir süreden sonra tam sarıyor. Efsanevi kılıçlar, yaratıklar kendine ait bir evreni var ve sen o evrendeki en ilginç nadir varlıklardan birisin. Ayrıca dünyası da çok geniş ve keşfe açık. Oyunu sevebilme için evreni de sevmen gerek biraz takıl bence değer yani.

Oyun sıkıcı değil oynadığın zorluğa bağlı olarak da olabilir ama ilk başları biraz yavaş oyunun en eğlenceli bölümü Novigrad kısmı ama DLC'ler daha güzel ana oyundan.

Ben yeni başladım, eskiden oynamıştım ve baya sardı. Diyaloglar fena, sanki bitmeyen bir film izliyormuşum gibi.

Forza, Fortnite, Assassin's Creed, Call of Duty, Battlefield,rust bunları seviyorum mesela.
AC serisini sevipte Witcher 3'ü sevmemeniz çok garip. AC serisinin görevleri dışında herşeyi aynı neredeyse Witcher ile. Tek fark AC'de aynı görevi 13982138217312 kere yaparken Witcher 3'te her görevin birbirinden farklı olması ve farklı hissettirmesi :).

Geri
Yukarı