Xbox Series X vs PS5

Microsoft, Rockstar'ı (örnek) satın almadığı sürece Sony kalitesinde oyun yapamaz. Konsol sattıran oyun diye sizin üç beş oyun diyerek aşağıladığınız oyunlara diyoruz...
Neden bu kadar eminsiniz? Daha önce hiç oynadınız mı bilmiyorum ama Halo gibi oyunlar da gayet kalitelidir. Aldıkları stüdyolar da en az o kalitede oyunlar yapan ve yapabilen stüdyolar. Sadece bekleyip, görmek lazım.

Abi bana aşırı güzel oyun önermeyin hayatımda ne pc ne konsolum oldu ne de internet kafaye göndermediler iyi bir konsolum olsun oynayabileyim yeter ouun her zaman çıkıyo

Neden bu kadar eminsiniz? Daha önce hiç oynadınız mı bilmiyorum ama halo gibi oyunlar da gayet kalitelidir. Aldıkları stüdyolar da en az o kalitede oyunlar yapan ve yapabilen stüdyolar. Sadece bekleyip, görmek lazım.

Aynen öyle hayatımda Forza ve Flight Simulator kadar güzel bir simulasyon oyunu görmedim.

Neden bu kadar eminsiniz? Daha önce hiç oynadınız mı bilmiyorum ama Halo gibi oyunlar da gayet kalitelidir. Aldıkları stüdyolar da en az o kalitede oyunlar yapan ve yapabilen stüdyolar. Sadece bekleyip, görmek lazım.
Halo'nun satış rakamlarının herhangibir PS özel oyununun yanına yaklaşabildiğini sanmıyorum, hatta yarısı kadar bile satmıyordur. Yeni özel oyunlar çıkarmalılar. Son yıllarda Forza serisi dışında piyasaya damga vuran oyunları yok.

Aynen öyle hayatımda Forza ve Flight Simulator kadar güzel bir simulasyon oyunu görmedim.
Halo konsol sattırmaz arkadaşım, Elder Scrolls da sattırmaz. Onlar sattırmadığı gibi Flight Simulator de sattırmaz, Forza Horizon da. Microsoft'un en büyük hatası konsola çıkardığı oyunları PC'ye de çıkarmak. Halo'nun PC'de ne işi var? Belki de konsol sattıracak potansiyeli olan bir oyunu böyle öldürüyorlar.

Son düzenleme:
Abi bana aşırı güzel oyun önermeyin hayatımda ne pc ne konsolum oldu ne de internet kafaye göndermediler iyi bir konsolum olsun oynayabileyim yeter ouun her zaman çıkıyo
Xbox al, oyunların indirime girmesini beklemezsin. Game Pass'de olan oyunlar gayet yeterli, zaten sürekli yeni oyunlar geliyor Game Pass'e. Bir iki tane iyi oyun çıkıyor diye PS5 almak Türkiye'de mantıksız çünkü o çıkan oyun zaten 600-700 TL'den çıkacak, 1 yıl boyunca indirim mi bekleyeceksin?

Abi bana aşırı güzel oyun önermeyin hayatımda ne PC ne konsolum oldu ne de internet kafeye gönderdiler iyi bir konsolum olsun oynayabileyim yeter oyun her zaman çıkıyor.

Dostum seçim sana kalmış. Durmumuz iyi değil diyorsun yani çok oyun alamazsın anladığım kadarıyla. Yılda 700TL'ye bir oyun almak mı yoksa Gamepass alıp 200 tane oyun oynamak mı? PSdeki özel oyunları bu 200 oyundan kıymetli ve bir yıl boyunca zaman geçirticekse onu al ama ben senin yerinde olsam Xbox alırdım.

Xbox al, oyunların indirime girmesini beklemezsin. Game Pass'de olan oyunlar gayet yeterli, zaten sürekli yeni oyunlar geliyor Game Pass'e. Bir iki tane iyi oyun çıkıyor diye PS5 almak Türkiye'de mantıksız çünkü o çıkan oyun zaten 600-700 TL'den çıkacak, 1 yıl boyunca indirim mi bekleyeceksin?

Abi çok sağ ol böyle bir bakış açısı lazım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı