Yaşadığınız korkunç olayları anlatın

Bizim okulun orada bir gecekondu var. Ev terkedilmiş harabe gibi bir yer. Bizde ara sıra arkadaşlarla gider bakarız oraya. Duvarlarında kana benzer lekeler var. Etraf zaten hep gecekondu suriyeliler yaşıyor. Yine gittik işte dalga geçiyoruz cin falan. Önce bir yerden taş düştü durduk yere. Birkaç dakika sonra yakınlardan varil düşme gibi gürültülü bir ses geldi bizde kaçtık. Bayağı adrenalinliydi.

Bizim okulun orada bir gecekondu var. Ev terkedilmiş harabe gibi bir yer. Bizde ara sıra arkadaşlarla gider bakarız oraya. Duvarlarında kana benzer lekeler var. Etraf zaten hep gecekondu suriyeliler yaşıyor. Yine gittik işte dalga geçiyoruz cin falan. Önce bir yerden taş düştü durduk yere. Birkaç dakika sonra yakınlardan varil düşme gibi gürültülü bir ses geldi bizde kaçtık. Bayağı adrenalinliydi.

Gerçekse bende orada olmak isterdim.

Mışıl mışıl uyuyodum bi an bi uyandım elimi ayağımı hareket ettiremiyorum yüzüm her yerim felç gibiydi. Sonra kulağıma bir şeyler fısıldanıyordu bende o panikle gözümü kapayıp 3-4 kez sübhaneke okumuştum biraz daha okuduktan sonra cin gitmişti.

Mışıl mışıl uyuyodum bi an bi uyandım elimi ayağımı hareket ettiremiyorum yüzüm her yerim felç gibiydi. Sonra kulağıma bir şeyler fısıldanıyordu bende o panikle gözümü kapayıp 3-4 kez sübhaneke okumuştum biraz daha okuduktan sonra cin gitmişti.
Uyku paralizi yanlız o. 🙂

Fısıldıyordu ama sübhaneke okdum geçti.
Olabilir. Postdormital uyku felci geçirmişsiniz. Bilimsel açıklamaları mevcuttur.

İzlemenizi öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 ay önce cuma günü öğlen saatlerinde sanayideyken bekçiler bir hırsızı römork parçalarını çalarken yakalamış. Ben, babam, amcamın oğlu ve kankam muammer olay yerine müdahale olarak gittik :D sonra babam çocuğa neden çaldığını sordu. O ise 15 TL birisine borcunun olduğunu söyledi ama madde kullandığından saçmaladığı belliydi. Sonra babam sinirlenip çocuğa tokat attı ardından tekme atarken tabelaya ayağını vurdu ve yere düştü. O vakit fırsattan istifade hırsız bıçak çıkarıp babama savurdu. Çok şükür bıçağın ucu körmüş ki babama girmemiş bıçak. Sonra amcamın oğlu elinden bıçağı aldı. Bu sefer hırsız kaçmaya başladı. Birazcık hengameden sonra hırsızı köşeye sıkıştırdım ve kaçmasın diye tekme attım. Ondan sonrası bulanık gözüm babama bıçak çekildiğini görünce döndü. Çocuğun kaşını patlatmışım. Amcamın oğluda bacağını kırmış kiremit fırlatıp. Ve en kötüsü adam bize bıçakla saldırırken 4 kere polisi aramışlar ve olay bittikten 1 saat sonra polisler geldi. Çocuğun bıçağı kesseydi ya da ben çocuğu elimden kaçırsaydım daha kötü olabilirdi.

Mışıl mışıl uyuyordum bir an bir uyandım elimi ayağımı hareket ettiremiyorum yüzüm her yerim felç gibiydi. Sonra kulağıma bir şeyler fısıldanıyordu bende o panikle gözümü kapayıp 3-4 kez sübhaneke okumuştum biraz daha okuduktan sonra cin gitmişti.

Uyku felci geçirmişsiniz. Çoğu insanda oluyor. Bir bana denk gelmedi sadece :D

Geri
Yukarı