Yaşadığınız korkunç olayları anlatın

Mışıl mışıl uyuyodum bi an bi uyandım elimi ayağımı hareket ettiremiyorum yüzüm her yerim felç gibiydi. Sonra kulağıma bir şeyler fısıldanıyordu bende o panikle gözümü kapayıp 3-4 kez sübhaneke okumuştum biraz daha okuduktan sonra cin gitmişti.
Karabasan. Bana da çok olur. Uyanırım (ki bence yine rüyadayım ama çok gerçek ve kontrol bende), hiçbir yerimi kımıldatamam. Ama etrafımda şeytani bir varlık tüm vücuduma baskı kurar. Şeytanla dalga geçmeye başlarım. Bu iyice sinirlenir daha da basar tüm vücuduma. Yine dalga geçerim bu mu lan tüm gücün diye. Yine dellenir kükrer sıkıştırır da sıkıştırır. En son daha da dellenince baskıyla mücadeleyi bırakıp uyanırım. Tüm vücudum ağrı içinde olarak uyanırım. Özellikle burun bölgem fena olur. Ama o baskı hissi bence çok hoş. Ne zamandır girmiyo, keşke yine olsa

Karabasan. Bana da çok olur. Uyanırım (ki bence yine rüyadayım ama çok gerçek ve kontrol bende), hiçbir yerimi kımıldatamam. Ama etrafımda şeytani bir varlık tüm vücuduma baskı kurar. Şeytanla dalga geçmeye başlarım. Bu iyice sinirlenir daha da basar tüm vücuduma. Yine dalga geçerim bu mu lan tüm gücün diye. Yine dellenir kükrer sıkıştırır da sıkıştırır. En son daha da dellenince baskıyla mücadeleyi bırakıp uyanırım. Tüm vücudum ağrı içinde olarak uyanırım. Özellikle burun bölgem fena olur. Ama o baskı hissi bence çok hoş. Ne zamandır girmiyo, keşke yine olsa

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın Şimdi Biz Gece 3'te Arkadaşlarla Köyde Kamp Yapıyoruz Eve de Çok Uzak Değiliz Neyse Oturuyoruz Falan Bizimki de Şans ya Bir Tane Ağaç Dalı Çadırın Üstüne Düştü Tabi Biz Bir Anda Çadırdan Çıktık İyi Ki Çıkmışız Devamı Geldi Bir De Çadır Zaten Meydanda Yok Bizim Kafamıza Da Dal Düştü Sonra Sabah Öğrendik Ki Evinin Yanında Kamp Yapdığımız Dayı Sabah Dalları Buduyormuş Sonra Her Mola Verirken Üşenip Bir Kaç Tanesini Yarım Bırakmış Kesmeyi De Unutmuş Sonradan AZ Daha Geberiyoduk Bi de Tam O anda telefondan FNAF4 Girmiş Olmamız ZAten Ayrı Birşey O Zamandan Beri alçak tavanlı yerlerde duramıyorum

Geri
Yukarı