13 yaşında 75 kilo olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
16 yaşındayım, 105 kiloyum, 1.84 boyum var, şeker hastasıyım. Kimseden utanmıyorum, bana şişko diyenleri de takmıyorum. Ben kendimi seviyorum, kimse bana karışamaz, kimsenin bedenim hakkında düşüncelerini takmam, takmayacağım.

Kilo vermek için yanında 2 adet elma ile 3 saat kadar tempolu yürüyüş yapmanı öneririm. Hem hatrısayılır bir kiloya düşersin, hemde devam edersen kilonu koruyabilirsin.

bende 13 yaşındayım 80kg civarıydım. sonra diş teli taktım gazlı içecekler yasaklandı, bende fırsat bulmuşken abur cuburu bıraktım okula giderken ve dönerken hep uzak yoldan giderdim hem eğlenceli olurdu hem de yürümüş oluyordum, yemeği de azaltınca şuan 72kg civarıyım çok fark olmadı ama olsun.

Yukarıda söylenen yürüyüş vb. aktiviteleri yapabilirsin. Kişiden kişiye değiştiğinden diyetisyene gitmelisiniz yemek konusunda. Ben 15.5 yaş 1.75 54 kiloyum. Benimde asılında 60 olmam lazım.

Merhabalar dostlar, benim kilo problemim var. 13 yaşında 75 kiloyum, 163 boyum var. Ne yapmalıyım, ne etmeliyim söylerseniz çok iyi olur. Artık başkalarının yanında o şişko nerede diye çağrılmak istemiyorum. Teşekkürler...
Boy atınca kilolarda gidicek bende aynı yaştayım boyum 1.67 veya 1.68

Merhabalar dostlar, benim kilo problemim var. 13 yaşında 75 kiloyum, 163 boyum var. Ne yapmalıyım, ne etmeliyim söylerseniz çok iyi olur. Artık başkalarının yanında o şişko nerede diye çağrılmak istemiyorum. Teşekkürler...
Az ye ve spor yap. Az yiyemeyeceksen günde 10-20km bisiklet sür. 10km yürüyüş yap. Kendine bunun gibi hedefler koy.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı