16 yaşında 2 öğün diyeti yapılır mı?

Yani bence yeteri kadar ağırlık kaldırmaya çalışın çünkü kilo verirken aynı anda hem kas hem yağ verirsiniz ve bu çok kötü olur. Bence proteini biraz daha arttırmalısınız. Ve bu arada günde ortalama ne kadar bisiklet sürüyorsunuz ve bisikleti sürerken yokuş aşağı mı yoksa yokuş yukarı mı gidiyorsunuz?

Yol ortalama 10km. Ara sıra yokuş aşağı, ara sıra yokuş yukarı şeklinde.

Yaptığınız diyetle sadece kas kaybedersiniz.
Kanka yanlis anlamada arkadasa yanlis bilgi verme 90 kg 1.60 olan birisi muhtemelen spora yeni basladi bu yuzden kasi yoktur zaten, olmayan birseyden nasil kaybetsin ? Benim tavsiyem gunluk aldigi proteini artirmasi ve 3 gun gidiyorsa haftada fullbody yapiyordur heralde, ilk 1 aydan sonra fulboddy'den split programina gecmesini oneririm, antrenman sonrasi da 20 dakikalik 10 egim 5 hiz ile makinede yuruyus yaparsa yag kaybedip kas alacaktir.

Kanka yanlış anlamada arkadasa yanlış bilgi verme 90 kg 1.60 olan birisi muhtemelen spora yeni basladi bu yuzden kasi yoktur zaten, olmayan bir şeyden nasıl kaybetsin? Benim tavsiyem gunluk aldigi proteini artirmasi ve 3 gun gidiyorsa haftada fullbody yapiyordur herhalde, ilk 1 aydan sonra Fulboddy'den split programina gecmesini oneririm, antrenman sonrasi da 20 dakikalik 10 egim 5 hiz ile makinede yuruyus yaparsa yag kaybedip kas alacaktir.

Kası yoktur mu? lütfen 4 5 o çok dalga geçtiğiniz savaş cebeci bilgilendirme videosu izleyipte gelin.

Kanka yanlış anlamada arkadasa yanlış bilgi verme 90 kg 1.60 olan birisi muhtemelen spora yeni basladi bu yuzden kasi yoktur zaten, olmayan bir şeyden nasıl kaybetsin? Benim tavsiyem gunluk aldigi proteini artirmasi ve 3 gun gidiyorsa haftada fullbody yapiyordur herhalde, ilk 1 aydan sonra Fulboddy'den split programina gecmesini oneririm, antrenman sonrasi da 20 dakikalik 10 egim 5 hiz ile makinede yuruyus yaparsa yag kaybedip kas alacaktir.

Kardeşim 160 biri 90kg ağırlıkla 10km yürüyor calf ve bacakları eminim aşırı kütlelidir ayrıca kilolu insanların kas oranları çoğu insana göre fazla.

Kilo verme surecinde eger yeterli proteini almazsan ve sadece kardiyo yapip agirlik calismazsan kilo verdigin zaman sarkmalar olur.

180 gr proteinin fazla oldugun dusunuyorum ortalama 130-140 civari protein yeterli olur bence cunku fazla protein alirsan onlar da yaga donusur.

Hayır kendi vücut ağırlığının 2 katı protein alması gerekir söylediğiniz oran normal insanlar için geçerli fitness yapıyorsan 2X david goggins ağırlığında bir idman yapamayacağı için sarkmalar kesin olacaktır.

Son düzenleme:
.Hayır kendi vücut ağırlığının 2 katı protein alması gerekir söylediğiniz oran normal insanlar için geçerli fitness yapıyorsan 2X david goggins ağırlığında bir idman yapamayacağı için sarkmalar kesin olacaktır.
normal insanlar icin google girip yazsan bile 70-80 gr cikar, fazla kas kutlen olmadigi takdirde kilonu 1.6 ile carpip cikan sonuca gore protein alman gerektigini duydum izledigim videolarda ilk basta bende 180 gr alinmasi gerektigini dusunuyordum

Normal insanlar icin Google girip yazsan bile 70-80 gr cikar, fazla kas kutlen olmadigi takdirde kilonu 1.6 ile carpip cikan sonuca gore protein alman gerektigini duydum izledigim videolarda ilk basta bende 180 gr alinmasi gerektigini dusunuyordum.

2X alınması çok daha mantıklı bu arkadaş yürümeyecek kaslarını parçalayacak.

Geri
Yukarı